Flash
Styl a Kabo 2019 - február


SÃO PAULO a DISCOVERING poprvé na českém a slovenském trhu 

Discovering

Holandská značka SÃO PAULO působí na světovém trhu s dámskou módou od roku 1992. Od podzimu 2011 se bude prodávat i v České republice a na Slovensku. Modely jsou exkluzivní a přitom cenově dostupné, se sofistikovanými detaily na každém kousku oblečení. Návrháři značky myslí na všechny typy postav, konfekční velikostní řada je 34 - 46.

 

Kolekce na podzim nabízí dlouhé i krátké luxusní a pohodlné svetry se zipem, elegantní šaty z viskózy a bavlny na každou příležitost, šatové sukně ve tvaru A. Velké oblibě se těší zvířecí potisky, které se objevují na výrazných šatech, topech a bundách, vše doplňují detaily z pravé kůže či její imitace.

V sezoně jaro/léto 2011 skončila značka COVERED specializovaná na dámské pláště a bundy, která působila pod módním domem Bandolera. Pro český a slovenský trh tak bylo třeba najít adekvátní náhradu. Tou se stala od sezony podzim/zima 2011/12 značka Discovering. Na holandském trhu je zastoupena již 25 let, jde o stabilní rodinnou firmu, která si obzvláště zakládá na kvalitě zpracování.  Modely nabízejí pro každou sezonu bohatou škálu střihů, barev i materiálů a využívají pravé kožešiny.

 

Ts, B. Zindelová

SaoPauloDiscoveringSaoPauloSaoPauloSaoPaulo

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly