Flash
Styl a Kabo 2019 - február


Maroko ponúka zaujímavé veľtrhy 

Maroko.jpg

V marockom Marakkéši, v prekrásnom kongresovom hoteli Palmeraie Golf Palace s pôsobivými záhradami, sa od 16. do 18. novembra tohto roku uskutočnia dva textilné veľtrhy Maroc Sourcing a Maroc in Mode.

 

 

Maroc Sourcing by sa dal označiť aj za akúsi kontaktnú burzu vstupných materiálov a obchodných kontaktov. Koncentrovať sa bude na krátke dodávky na zimu 2011 - 2012, aktualizáciu kolekcií na leto 2012 a kolekcie na jeseň a zimu 2012 - 13.

Maroc in Mode poskytne zaujímavú možnosť spoznať dizajnérov a módne značky z Maroka. Predstaví sa ponukou dámskej, pánskej a detskej módy, plaviek a spodnej bielizne, denim-casualu a športového oblečenia, pančuchového tovaru a pletenín.

Na oba príde asi 250 vystavovateľov a zatiaľ čo na Maroc in Mode budú marocké značky, Maroc Sourcing bude miestom pre domácich a medzinárodných výrobcov zo Španielska, Portugalska a Turecka v sortimente vrchných a vstupných materiálov, doplnkov aj čistiarní a ich vybavenia.

Maroko posilnilo svoju pozíciu pre Európu zaujímavej destinácie na vytváranie kontaktov v textilnom podnikateľskom prostredí. V Maroku napríklad produkujú značky ako Zara alebo Massimo Dutti. Marockí výrobcovia pracujú efektívne, spoľahlivo a rýchlo. Ďalšou pozoruhodnou výhodou je, že vznikom európsko-stredomorskej asociačnej dohody Euromed sa rušia colné poplatky, dodávky je možné uskutočniť do štyroch dní a výhodou je tiež rýchla dostupnosť (do 2 -3 hodín) odkiaľkoľvek z Európy.

 

Sprac. dv

 

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly