Flash
styl august 2019


SIMM ponúkne viac 

simm.jpg

Veľtrh SIMM v Madride, ktorý je pripravený na termín 1. - 3. septembra, bude mať zónu navyše. Vo vlastnom priestore nazvanom Moon & Sun v hale 12 ponúknu domáce aj zahraničné značky pestrý výber kolekcií plaviek a plážovej módy. Medzi nimi bude kalifornská Banana Moon, známa na polovici planéty krásnymi plavkami, kolumbijský Phax, rakúska Casa di Stella s doplnkami a tiež brazílsky špecialista na bikiny S.Altman.

 

Hitom podujatia bude prezentácia ručne šitých bikín dizajnérky Patricie Chao pod značkou Tarturaga, k nej sa pridá aj nová značka Al Agua od výrobcu Kiff-Kiff. Inak na veľtrhu očakávajú viac ako 450 domácich aj zahraničných vystavovateľov dámskych kolekcií, pánskej športovej módy, detskej módy, doplnkov a obuvi na viac ako 13 000 m². Príležitosť uchytiť si niečo z trhu dostane 21 nových dizajnérov.

V rámci iniciatívy, ktorá má priblížiť odevnú produkciu rôznych regiónov Španielska, SIMM tentoraz vyhradil „prime-time" Baleárskym ostrovom. Tamojšie spoločnosti majú dizajn zameraný najmä na prírodné motívy aplikované na prírodných materiáloch a do folkového štýlu, čo vyúsťuje do typického štýlu Ibizy.

Počas troch dní sa budú konať semináre za účasti odborníkov z renomovaných firiem a textilných organizácií. Veľtrh bude otvorený denne od 9.30 do 19.30 h, Ifema Fashion showrommy až do 21.30 h.

Marketingová kampaň sa rozprúdila dávno pred septembrovým termínom, ale či návštevnosť prekoná februárový 53%-ný rekord, budeme si musieť počkať až do vyhodnotenia veľtrhu.

 

Sprac. dv

Ilustračné foto z ostatného veľtrhu: Feria de Madrid

Foto Simm 2.jpgfoto SIMM.jpg

 

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly