Flash
Styl a Kabo 2019 - február


Pripime si na smoking 

Carlo Pignatelli-

Smoking oslavuje 150 rokov. Jeden z najúspešnejších módnych nápadov s „rodiskom" v Británii sa preniesol do 21. storočia a pri príležitosti svojho okrúhleho jubilea predstavuje ďalšie nové nápady. Inovátorom sa stala London College of Fashion (LCF), ktorá patrí k popredným univerzitám poskytujúcim vzdelávanie v oblasti módy a návrhárstva.

 

LCF priťahuje kreatívne talenty z celého sveta, ktoré vďaka spolupráci s medzinárodne uznávanou spoločnosťou Henry Poole & Co a významným dodávateľom luxusných tkanín, spoločnosťou Dormeuil vytvorili nový imidž smokingu 21. storočia. Výsledné dielo poputuje do zahraničia a nevynechá ani pop-up (dočasný maloobchodný predaj - pozn. redakcie) v londýnskom Harrods a Tuxedo Park v New Yorku, kde sa čierne sako nosilo ako prvé v Amerike. Odevom nebudú chýbať ani ich charakteristické prvky, ako britská excelentnosť, módnosť a sofistikovaný štýl. Fanúšikmi týchto smokingov sú aj významné osobnosti ako supermodelka Marie Helvin, hudobník Mr. Hudson, Gordon Richardson (TopMan) a klenotník Robert Tateossian.

Little Black Jacket - ako sa tento projekt nazýva, tak ponúkol vzácnu príležitosť pre študentov z rôznych odborov a kurzov od návrhu dizajnu až po film a fotografiu. Stali sa tak súčasťou tohto významného smokingového výročia.

 

The Communication Group , sprac. MR

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly