Expo riva 2020


Detská konfekcia na jar a leto 2012 

Miss Blumarine prod. and distr. by Spazio

Deťom svedčia farby

 

Deti sú naše miniatúry, ktorým odovzdávame nielen naše DNA ale aj nápady z „dospeláckej" módy. A tá sa vie prispôsobiť tým najmenším aj tým v pokročilejšom detskom veku. Na detské odievanie sa kladie mnoho požiadaviek pridaných hodnôt - zdravotná nezávadnosť, komfort pri nosení, komfort pri obliekaní, voľnosť pohybu, celková funkčnosť a ľahká údržba. Dôraz sa kladie aj na optimistické farby, typy a veľkosť vzorov a dekorácií zohľadňujúcich vek dieťaťa.

 

 

V sezóne jar a leto bude mať detská móda prázdninový charakter. Využije najmä prírodné materiály - bavlnu, viskózu a zmesi, no najmä odľahčené modifikácie tkanín a pletenín. Paleta farieb bude veselá, niekedy až žiarivá a často sa bude kombinovať s béžovou, šedou, tmavou modrou a bielou. Toto všetko sa v detskej móde na jar a leto 2012 spája v šiestich trendových skupinách.

 

Fracomina Mini
Malí cestovatelia

Čas prázdnin je časom cestovania. Praktické odevy sa inšpirujú koloniálnym a safari štýlom. Predstavujú pohodlné nohavice ku kolenám alebo zapínacie sukne, niekedy s protizáhybmi, predĺžené sačká a safari kabátiky s vreckami, doplnené s bavlnenými košeľami a tričkami s potlačami zvierat. Farby sú prírodné - hnedá, béžová, oranžová a zelená v kombinácii s bielou a sýto žltou. Obľúbenými doplnkami budú klobúčiky, šatky a batôžky.

 

Calvin Klein Jeans
Street Style

Je odvodeninou od športového štýlu módy ulice mladých, je to štýl, ktorý uctieva džínsy vo všetkých podobách, najviac v letných svetlých a vyblednutých modifikáciách nohavíc, viest

a bundičiek. Chlapci budú vyhľadávať pohodlné nohavice všetkých dĺžok, polokošele a tričká s potlačami grafít a príšeriek, pre dievčatá budú dôležité šatové sukne, krátke saká a kabátiky. Farby sa koncentrujú na sýtu indigovú aj vyblednutú modrú, ostro zelenú, tyrkysovú, bielu a oranžovú.

 

Simonetta.jpg
Sladký dievčenský svet

Skupina určená najmä pre malé dievčatká je ľahko sladkastá, charakteristická zastretými aj jasnými farebnými pastelmi - zelenkavá, fialkastá, žltastá, ružová a modrá v kombinácii s bielou. Šatôčky budú mať empírový strih s viazaním na ramenách alebo budú prestrihnuté v pásovej línii, v dĺžke nad kolená, ku kolenám, ale aj dlhšie. Sukničky budú mať stupňovité volániky, ktoré budú zdobiť aj iné časti odevu.

 

Miss Grant and Grant Garcon
Námorná hliadka

Klasická inšpirácia námorníckymi uniformami je interpretovaná predovšetkým farebnosťou - modrá, biela, červená, zlatá. Využívať sa bude najrôznejšie prúžkovanie a kombinácie kontrastných farieb. Saká budú mať dvojradové zapínanie, nepremokavé kabátiky a bundy, nohavice s množstvom vreciek a pútok, ako na pracovných uniformách námorníkov.

 

Simonetta
Na pláži

Na detských odevoch zakvitnú v tejto skupine veselé, čisté farby ako červená, zelená, oranžová, fialová na celoplošných potlačiach v havajskom štýle. Rozviate šaty aj chlapčenské kúpacie šortky doplnia tielka, priliehavé body aj voľné tričká s nápismi, grafikou a letnými morskými motívmi.

 

 

Elsy
Na dedine u babičky

Vidiecke retro blúzky a sukne s čipkami, výšivkami, potlačami drobných kvietkov, ležaté okrúhle golieriky doplnia dlhé voľné plátené nohavice, zapínacie sukne a legíny. Chlapčenské voľné nohavice zas doplnia plátené kockované košele a vesty.

 

D Club

Foto: G. Gianonni/Pitti Immagine Bimbo

Woolrich Kids.jpgSimonettaSimonettaSilvian HeachMiss Blumarine prod. and distr. by SpazioMiss Blumarine prod. and distr. by Spazio Sei.jpgMiss Blumarine prod. and distr. by SpazioChildrens fashion from Spain.Guess KidsFracomina MiniElsyElsyCalvin Klein Jeans

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly