Expo riva 2020


O španielsku Jotu sa zaujímali aj Slováci 

z kolekcie JOTA   GE jar/leto 2012

Španielska módna značka Jota+Ge oslávila v roku 2010 už svoje dvadsiate piate výročie. Napriek nepriaznivej situácii, ktorá samozrejme nevládne len na španielskom trhu, sa tejto spoločnosti úspešne darí „plávať" v módnom prúde, v samotnom Španielsku má viac ako 450 odberateľov a v zahraničí sa toto číslo blíži k dvestovke.

 

Do tohto čísla sa už budúci rok zaradí aj slovenská odberateľka z Prievidze, ktorá si na veľtrhu SIMM  práve z kolekcie tejto značky vybrala atraktívne modely do svojej maloobchodnej siete. „ Ponuka zahŕňa všetko, na čo sú zvyknuté moje zákazníčky - originalitu, farebnosť, výborné spracovanie, kvalitné materiály. Keďže značka ponúka štyri samostatné línie, poteším nielen 38-ky, ale aj moje plnšie  zákazníčky", hovorí Oľga Daubnerová.

Jota+ge delí svoju modelovú líniu na štyri základné rady: Jeans Jota+ge predstavuje módu na voľný čas, je zmesou folku a romantických prvkov. Jota+ge je kolekciou mestskej módy,  Jota+ge event, to je hodváb, zamat a čipky spojené v párty odevoch, Coquette je určená pre moletky. „Našou najmladšou značkou  je Mikaella ess, má tri roky, ale už teraz viem, že je niečím, čo uzavrelo našu kompletnú ponuku," hovorí Eva Louzao, exportná menežérka Venturmoda, s.a. 

My sme si jednotlivé kolekcie tejto značky tiež pozreli. Môžeme povedať, že i keď farebnosť tak typická pre španielsku módu bola zjednocujúcim prvkom ponuky mnohých vystavovateľov, v prípade jednotlivých modelov bola predsa len niečím odlišná, nápaditejšia a variabilnejšia. Rady spokojných zákazníčok sa tak určite rozšíria.

 

Madrid, S. Chmelárová, foto: autorka, Jota+Ge

Eva Louzao a šaty z kolekcie Mikaella essz kolekcie JOTA   GE jar/leto 2012

 

 

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly