Expo riva 2020


Značka KOOI KNIT 

Na začiatku...

 

Históriu pletiarne KOOI v srbskom meste Ada, začali v 50-tych rokoch písať starí rodičia dnešného majiteľa firmy Kornela Boldizsara. Tá sa v budúcnosti mala stať značkou KOOI-KNIT. Starí rodičia museli byť veľmi nápadití a inovatívni, pretože v tých časoch v Srbsku neexistovali ani pradiarne, ani farbiarne, a tak museli kreovať z recyklovaných textílií a priadzí.

 

Postupne, aby pokryli dopyt po nových priadzách pre pletiareň, sa k rodinnému podniku pridala pradiareň a farbiareň, kam postupne prijímali stále viac a viac zamestnancov. Dnešný majiteľ, narodený v roku 1977, prispel k zvýšeniu produkcie pletiarne a spolu s kreatívnymi a talentovanými spolupracovníkmi optimalizoval vývojový proces a chod obchodu.

V posledných rokoch sa pletiareň KOOI ďalej rozširovala a dnes zamestnáva okolo 80 kreatívnych pracovníkov. Najmodernejšia pletiareň je vybavená asi dvadsiatimi plne elektronickými pletiacimi strojmi značiek STOLL a SHIMA SEIKI, na ktorých ročne vyprodukujú a následne aj predajú okolo 100 000 pletených odevných dielov ročne. 

KOOI-KNIT denne hľadá nové trhy a nových zákazníkov pre nápadité modely štýlu KOOI.

Technologický pokrok a dizajn je základom úspechu na ceste na vrchol, medzi TOP pletiarske značky Európy.

 

- KOOI KNITWEAR ponúka kompletnú casual kolekciu vrchného pleteného oblečenia na všetky príležitosti, s doplnkami aj ručne maľovanými drevenými gombíkmi.

- KOOI KNITWEAR je moderná móda vyrobená s láskou a dušou pre sebavedomú ženu.

- KOOI KNITWEAR sa vyrába s láskou a radosťou. Svojím športovým vzhľadom je rozmanitá a jedinečná. Kolekcia sa zakladá na inšpiráciách širokého výberu farieb, ktoré sa spájajú do jedného celku. Ku kolekcii  výrobca ponúka v pôsobivých farbách aj minimalistický štýl.

Užite si slobodu a šťastie nosením KOOI design a začnite nový deň dotykom vysokokvalitných materiálov a úpletov.

Hľadáme obchodného zástupcu pre Slovensko a Českú republiku.

KOOI-KNIT GmbH

Döllgast-Straße 5

D-86199 Augsburg

Nemecko

 

T +49 821 59001 50

F +49 821 59001 55

info@kooi-knit.eu

www.kooi-knit.eu

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly