Expo riva 2020


Športový veľtrh ISPO ponúkne viac 

Mníchovský veľtrh športových potrieb a oblečenia, ISPO MUNICH, neprepadol nikdy na hranicu prežitia, možno preto, lebo je to jediné podujatie s takým širokým záberom poskytujúcim skoro kompletný prierez ponukou športových potrieb, náčinia, náradia aj športového odievania.

 

Niekoľko rokov sa drží na vrchole športových veľtrhov ako najväčší športový veľtrh v Európe, nielen obsadenou plochou ale aj počtom vystavovateľov a návštevníkov.

Pár sezón dozadu sa letné vydanie zmenilo na ISPO Bike, s kompletnou ponukou pre cyklistické športy. Túto zmenu si vyžiadali meniace sa návyky zákazníkov, a tým aj podmienky trhu.

V tomto roku dosiahol veľtrh ISPO MUNICH rekordné výsledky, ktoré podľa vyjadrenia organizátora budú v roku 2012 prekonané počtom vystavovateľov aj čistej vystavovateľskej plochy. Už štyri mesiace pred začiatkom sa na ISPO MUNICH zaregistrovalo o 2,8% viac vystavovateľov a čistá vystavovateľská plocha vzrástla dokonca o 3,2%. Najmä segment outdoor bude v roku 2012 veľmi bohatý, zaberie až tri haly a k tomu ešte aj priestory pri  východnom vstupe (Eingang Ost). Medzi kľúčových outdoorových hráčov budú patriť Black Yak, Eagle Creek, Ecco alebo Sigg. Prírastky sa však objavia aj v iných kategóriách, kam pribudnú napríklad už zaregistrovaní Li Ning, Xbionoc X-Technology a Nixon.

ISPO MUNICH sa bude konať od 29. januára do 1. februára 2012 na novom výstavisku Neuen Messe München. Bezprostredne po veľtrhu je od 2.- 4. februára 2012 pripravené úspešné podujatie „ISPO On Snow Demo", ktoré sa bude konať na svahoch známeho ľadovca Hintertuxer Gletscher. Tu môžu obchodníci počas troch dní testovať a porovnávať produkty  na sezónu zima 2013.

Viac informácií si záujemcovia môžu stiahnuť na www.ispo.com/munich.

Vstupenky a výhodné ubytovanie na www.expocs.de.

 

Sprac. dv

Ilustračné foto ispo 2011

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly