Expo riva 2020


Americké značky smerujú na náš trh 

Rakúska spoločnosť Fashion me Trading GmbH z Linzu prináša na slovenský a český trh zaujímavú ponuku zo zámoria. Ide o dve dámske americké značky One grey day a Denimocracy. Absolútnu premiéru týchto losangelských značiek v rámci celej Európy sme mali možnosť vidieť aj na augustovom veľtrhu Styl v Brne.

 

 „One Grey Day už podľa názvu naznačuje, že nepôjde o farebnú módu s crazy motívmi. Táto značka vyniká jednoduchosťou, vynikajúcimi originálnymi strihmi a v neposlednom rade aj  kvalitnými materiálmi", prezrádza  Karin Michalcová zo spoločnosti Fashion me Trading, GmbH . Šedá a čierna, zaujímavé prestrihy na šatách i tunikách, originálne riasenia, minimalistické doplnky - aj tak by sa dala jednou vetou charakterizovať táto značka. Jej pravým opakom, čo sa farebnosti týka, je komfortná džínsová značka Denimocracy, v ktorej vás môžu príjemne šokovať aj originálne nohavice úzkeho strihu, ktoré dokonale zvýraznia krivku postavu a zároveň nezvýrazňujú nedostatky. Spoločným menovateľom kolekcie nohavíc sú žiarivé farby - ostrá červená, výrazná tyrkysová, neónovo žltá a ružová, nezvyčajné farebné efekty a perforácie. Značka Denimocracy je tiež obľúbenou značkou predstaviteľov amerického showbiznisu, k jej priaznivcom patrí aj  Katherine Heigl, Hilary Duff, Christina Aguilera, Megan Fox.

Obe značky už Ameriku dobili, teraz si na víťazný boj trúfajú aj na slovenskom či českom trhu. Jedno je isté, že ak sa náhodou stanete „porazeným  obchodníkom" a značky sa usídlia vo vašej predajni, víťazstvo bude patriť vašim spokojným zákazníčkam.

 

Fashion me Trading,GmbH

Karin Michalcová

Stifterstrasse 31

0043 676 330 44 21

fax:  0043 1 804 805 327 18

karin.michalcova@fashion-me.at

www.michalcova.com

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly