Flash
Expo Riva  november 2019


Igedo Company ponúka nové formáty módnych podujatí 

Igedo Company nasmeruje v roku 2012 nemecké veľtrhy novým smerom, ktorý rešpektuje zmeny trhu. Nespochybniteľnú úlohu módneho centra si Düsseldorf nenechá vziať, a tak aj v roku 2012 bude rozhodujúcim miestom pre obchody B2B.

 

 

Začiatkom roka 2012, 4. do 6. februára, ponúklo Igedo už naplánované CPD Signatures, ktoré sa konalo a v budúcnosti aj bude konať tradične na výstavisku Messegelände Düsseldorf.  Spomínané novinky Igedo zrealizuje vo dvoch krokoch.

Prvým krokom bude nové umiestnenie THE GALLERY DÜSSELDORF v letnom termíne. Od 21. - 23. júla 2012 bude THE GALLERY DÜSSELDORF odštartovaná ako otvorená šou v areáli Böhler, v düsseldorfskej štvrti Oberkassel. Areál Böhler ponúka vystavovateľskú plochu v rozsahu 11 000 metrov štvorcových, v novo renovovaných priemyselných halách, s optimálnou infraštruktúrou ako pre vystavovateľov, tak aj pre návštevníkov. Jeho výhodou je tiež blízkosť centra, ktoré sa dá dosiahnuť do niekoľkých minút. CPD Signatures bude naďalej na výstavisku Messegelände Düsseldorf. Pod hlavičkou THE GALLERY DÜSSELDORF sa sústredia okrem dizajnových kolekcií aj dizajnérske a avantgardné kolekcie doplnkov, čím sa obsahovo odlišuje od doterajšieho projektu CPD Signatures. Paralelne k THE GALLERY DÜSSELDORF sú plánované aj viaceré sprievodné akcie.

Druhým krokom sú zmeny v podujatí THE GALLERY BERLIN v zimnom aj letnom termíne v centre "Moskau", zaujímavom prostredí na Karl-Marx-Allee v strede Berlína. Termín od 18. do 20. januára 2012 už je za nami a bližšie o ňom sa dočítate v reportážach.

Toto podujatie malo a bude mať vo vzťahu k Düsseldorf u úvodný charakter a porfólium vystavovateľov má mať selektívny ráz. K zmenám sa ešte v prípravnej fáze vyjadril starosta mesta Düsseldorf  Dirk Elbers, ktorý povedal: "Düsseldorf je aj bude strediskom a javiskom módnej branže. Igedo Company poukázalo zmenami na to, že vníma potreby a priania branže. Podujatím v Berlíne chce prilákať pozornosť na Düsseldorf. Toto rozdelenie úloh spolu s módnymi podujatiami, shoowroomami a silným maloobchodom spropaguje naše mesto."

Predseda predstavenstva Messe Düsseldorf Werner Matthias Dornscheidt vyslovil zmenám plnú podporu. Philip Kronen, konateľ Igedo Company ho doplnil: „Obidvomi podujatiami ponúkame vynikajúcu platformu zameranú na jasne definovanú cieľovú skupinu. Aj našimi zahraničnými aktivitami, najmä v Rusku (CPM) budeme ďalej budovať prepojenie Moskva - Düsseldorf."

Pridáva sa aj výkonná riaditeľka módnych podujatí Mirjam Dietz: „Trh módy sa za ostatné roky celkom zmenil. To treba vziať do úvahy! Znamená to, že musíme našej základnej cieľovej skupine umožniť vystúpenie v Berlíne a pri prezentácii novej sezóny ukázať a umožniť optimálnu prácu na obchodnom mieste Düsseldorf, v úžasnej lokalite, kde môžeme zostať v prípade potreby aj dlhšie ako 3 dni."

 

Prehľad termínov 2012:

 

Düsseldorf

- CPD SIGNATURES, 4. - 6. februára 2012

- THE GALLERY DÜSSELDORF,  21. - 23. júla 2012

 

Berlin

- THE GALLERY BERLIN, 18. - 20. januára 2012

- THE GALLERY BERLIN, 4. - 6. júla 2012

 

Sprac. DV

 

 

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly