Flash
Expo Riva  november 2019


Módne hity na Off-Price Show London 

DSC_0345 1.jpg

Veľtrh outletovej módy Off-Price Show privíta všetkých obchodníkov v londýnskom výstavnom centre Olympia v dňoch 11.-12. 3. 2012. Európski obchodníci tak budú mať opäť možnosť vybrať si zo súčasných i minuloročných zásob módneho značkového dámskeho, pánskeho i detského oblečenia, doplnkov, obuvi či koženej galantérie.     

Veľtrh, typický prezentáciou outletovej módy, ponúka záujemcom vysokú kvalitu a nízku cenu módnych produktov, ktoré sú zmesou či už známych komerčných značiek, napr. Abercrombie & Fitch, D & G, Diesel, Superdry, Adidas, Nike, Airwalk, Hilfiger, rovnako však aj luxusných návrhárskych značiek, ako sú Fendi, Versace, Valentino, Roberto Cavalli, Moschino či Hugo Boss. Na výstave si môžete vybrať aj z nadnormatívnych zásob popredných európsky reťazcov, ako je Zara, Monsoon a Marks&Spencer.
Umiestnenie veľtrhu do londýnskeho výstavného centra Olympia je úspešným strategickým rozhodnutím, nakoľko Olympia, ktorá sa nachádza len 20 minút od letiska Heathrow, má ideálne prepojenie aj do centra Londýna. Určite zaujímavými pre návštevníkov veľtrhu budú aj špeciálne semináre s poprednými odborníkmi, na ktorých sa dozvedia, ako môžu zdokonaliť svoj maloobchodný predaj prostredníctvom nákupných preferencií. Pútavé budú aj prednášky o internetmarketingu či potrebe rozvoja webových stránok a ich prepojenia na  sociálne siete, ako sú Facebook a Twitter. Účasť na seminári je pre všetkých návštevníkov veľtrhu OFF-Price Show bezplatná. Ďalšie informácie o akcii a zároveň voľnú vstupenku na výstavu získate registráciou na www.offpriceshow.co.uk.

 

Sprac. SICH

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly