Flash


H.I.S - trendy pre ženy aj mužov 

Nadchádzajúca sezóna jeseň-zima 2012/13 prináša v dámskej kolekcii H.I.S  okrem klasických odtieňov šedej a čiernej aj farby jesene, ako je petrolejová, vínovo červená, hrdzavá a horčicovo žltá.  Kľúčovými budú kašmírové vzory a potlače inšpirované leopardími škvrnami, ktoré podtrhnú výnimočnosť jednotlivých modelov. 

 

Farebnosť džínsov sa sústreďuje vo farebnej škále od stredne až po tmavo modrú s efektom predprania, ďalšími detailami sú kamienky či kašmírová potlač na zadných vreckách.
Absolútnou novinkou je úplne nová dámska kolekcia džínsov, ktorá prichádza pod reklamným sloganom 'Enjoy your Denim'(Užite si svoj Denim!) Strihovo  je ideálna pre ženy, ktoré majú štíhlejšie nohy a malý zadok, ale o niečo viac sa im prilepilo na bruško. Práve džínsy z tejto kolekcie ponúkajú ženám s takýmto typom postavy nový pocit komfortu a atraktívneho vzhľadu.

Pánska kolekcia H.I.S jeseň-zima 2012/13 ponúka dve trendové línie - Dobrodružstvo a Divočina. Typické budú košele s rôznymi nápismi, grafickou potlačou alebo  imidžové potlače s motívom rôznych fotografií. Okrem nich však v kolekcii nájdeme klasické aj športové kárované košele. Ponuku dopĺňajú teplé pletené svetre v rôznych farbách a strihoch. Tie sa skvelo kombinujú s novými džínsovými bundami, pre ktoré sú typické tmavošedé menčestrové goliere a károvaná podšívka. Farebná škála kolekcie zahŕňa farby jesene: hrdzavú, horčicovo žltú, tmavomodrú a tmavozelenú farbu, samozrejmosťou však zostávajú aj odtiene šedej, čierna a béžová. Pri džínsoch sa farebnosť sústreďuje od strednej po tmavomodrú farbu. Čo sa týka farieb aj strihov menčestrových nohavíc je ponuka rôznorodá.

 

Hall Office Park, Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7, 00420 234 602 245,

his.praha@his-jeans.com

 

CZ & SK, Bela Horvath, 00420 777 806 243, bela.horvath@his-jeans.com

CZ, Alexander Kiss, 00420 602 224 693, alexander.kiss@his-jeans.com

SK, Branislav Markovic, 00421 908 962 890, branislav.markovic@his-jeans.com

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly