Expo riva 2020


Český výrobce diamantové podprsenky Werso® na Stylu! 

Diamantová podprsenka_TOP SECRET 0.jpg

DIAMANTOVÁ PODPRSENKA za 60 milionů  byla vrcholem přehlídky TOP SECRET WERSO SHOW 2012, která se konala v hotelu Hilton v Praze. Diamantová podprsenka byla vyrobena ve spolupráci firmy Werso s českou zlatnickou firmou Cabrha diamonds. Iniciátorem vzniku diamantové podprsenky byla majitelka firmy Werso Jiřina Matoušová. 

Diamantovou podprsenku plánovala vytvořit a kdy jindy k tomu byla nejvhodnější příležitost, než při takové velkolepé přehlídce, jakou je TOP SECRET. Po počátečních rozpacích se jí podařilo přesvědčit pořadatele JVS Group i zlatnickou firmu. 

Diamantová podpsenka má jedinečný ornamentový vzor z pravých diamantů zasazených do bílého zlata a skvostně doplňuje upravený luxusní model sněhobílé krajkové podprsenky Werso Aurélie. Tato podprsenka nebyla určena pro prodej, byla vytvořena jako reklamní model pouze pro nejprestižnější přehlídku luxusního spodního prádla TOP SECRET Předvedení se samozřejmě neobešlo bez velkých bezpečnostních opatření. Diamantová podprsenka tak vysoké hodnoty byla předvedena poprvé nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Veškeré kolekce a modely elegantního dámského spodního prádla značky Werso® můžete shlédnout v expozici č.140 v pavilonu P, více informací na: www.styl.eu nebo na www.werso.cz .

Diamantová podprsenka_TOP SECRET.JPG

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly