Flash


Veľtrhu Expo Riva Schuh sa darí čeliť kríze 

000.jpg

Riva del Garda, 12.-15.1.2013

 

Znásobený medzinárodný ráz, pretrvávajúca snaha orientácie na nové trhy a zachovaná vernosť návštevníkov sprevádzali v dominantných rozmeroch 79. vydanie veľtrhu Expo Riva Schuh. Pravidelné januárové podujatie v talianskom Riva del Garda zaznamenalo prítomnosť 12 012 návštevníkov, ktorým 1 214 vystavovateľov predstavilo kolekcie obuvi a koženej galantérie na najbližšiu jeseň a zimu.

 

"Teší nás, že sa nám opätovne podarilo vytvoriť podujatie s mixom zaujímavých výrobkov, ktoré dokážu prilákať nových zákazníkov a doposiaľ neoslovené trhy a taktiež zostávajú kľúčovými  pre "historicky" verných účastníkov Expo Riva Schuh," uspokojujúco konštatoval prezident Riva del Garda Fierecongressi, Roberto Pellegrini. A nielen čísla potvrdili, že tento veľtrh bravúrne nasleduje koncept, podľa ktorého chce zotrvať v pozícií dôležitého článku priamych vzťahov a obchodov a ukázať, ako konkurovať inovatívnym a agresívnym formám propagácie a predaja. Zároveň dokazuje, že aj v tmavom období možno byť víťazom. 

Ako vôbec prvá udalosť v sektore obuvi s privilegovaným nadhľadom na módne trendy, 79. veľtrh Expo Riva Schuh odhalil tvár obuvi, ktorá nám bude robiť spoločníka počas jesene a zimy 2013/2014. Budeme svedkami návratu kompaktnej dámskej topánky s dominantným dizajnom. Prevažovať budú jednofarebné modely alebo tón v tóne. Páni zostanú verní športu, doprajú si istú dávku britského štýlu a v ich prípade sa o popularitu pobijú snejkre a topánky, inšpirované modelmi Clarks.

 

Spracovala: Mok, foto: Expo Riva Schuh

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly