Flash


Návrhár JIMMY CHOO príde do Prahy 

0.jpg

Prague Fashion Weekend sa v tomto roku zaradil do svetovej siete módnych týždňov Mercedes-Benz. Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend tým výrazne posilnil svoju pozíciu a oznámil prvú návrhársku hviezdu, ktorá prijala pozvanie -  renomovaného módneho návrhára Jimmy Choo. Jimmy Choo v Prahe podporí mladých návrhárov, bude sprevádzať víťaza Mercedes-Benz Style Awards Kuala Lumpur a zaštíti jednu zo sprievodných aktivít tejto módnej udalosti.

Som veľmi rada, že Jimmy Choo prijal naše pozvanie a svojou účasťou osobne podporí Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. V Prahe strávi celkom dva dni a hlavným motívom jeho cesty je podpora mladých lokálnych dizajnérov. Na jar tohto roku sme mali prvýkrát príležitosť prezentovať českých návrhárov v rámci Mercedes-Benz STYLO Fashion Week Malajzia, čím sme zahájili medzinárodnú výmenu mladých talentov v rámci Mercedes-Benz Fashion Weeks. Kolekcia návrhárskeho tria La Formela zožala búrlivé ovácie a Praha sa tak stala najviac spomínaným pojmom slávnostného galavečera. V rámci akcie sa tiež konala súťaž Mercedes-Benz Stylo Fashion GrandPrix, ktorej víťaz Jovian Mandagie sa českému publiku predstaví ako špeciálny hosť v rámci nedeľného programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013," hovorí riaditeľka Stars Communication Janina Šlemínová.
MBPFW sa bude konať v dňoch 18.-22. 9. 2013 v atraktívnej Parížskej ulici, v samom centre Prahy. Návštevníci tak budú mať bližšie k butikom a showroomom českých návrhárov aj zahraničných značiek. Na Parížskej ulici vyrastú dva prepojené elegantné stany módy o celkovej veľkosti 1 400 m2. Prvý stan bude vstupnou zónou a priestranným fashion lounge - hlavným komunikačným priestorom pre návštevníkov. Druhý stan poskytne priestor pre hlavné mólo s dĺžkou 30 m a zároveň hľadisko pre 600 sediacich a 100 stojacich návštevníkov.
Štvordňový maratón samostatných prehliadok, predajných showroomov, workshopov a diskusných panelov sa v roku 2013 ponesie v duchu hlavnej témy módnej udalosti "Návrat k tradícii a remeslu".

 

Jimmy Choo na Mercedes-Benz STYLO Fashion Week v Malajsii.jpg

Jimmy Choo na Mercedes-Benz STYLO Fashion Week v Malajzii

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly