Flash
Expo Riva  november 2019


Tauchmanová představila svou nejlepší kolekci 

V honosných prostorách pražského Žofína předvedla Jiřina Tauchmanová svou kolekci pro příští rok. Konal se  již pátý ročník velké módní show, při kterém se opět dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti Asus a diamantový prstýnek od společnosti D.I.C.

Letní kolekce dýchala  něhou a zamilovaností. Modely působily vzdušným dojmem a krásné dívky v doprovodu tančících víl se vznešeně nesly po předváděcím molu.

Malé večerní kolekci vévodila černá a vínová. Pozoruhodná byla choreografie - modelky na molo doprovázeli společníci v podobě notebooků od společnosti Asus.

Následovala „velká večerní" plná blyštících se efektů a poté přišla diváky nejvíce očekávaná  svatební kolekce. K vidění byla klasika v podobě krajkových modelů v bílých a růžových tónech. Jiřina Tauchmanová však představila i modely pro odvážné nevěsty. Byly ušity z prvotřídního  brokátu z dovozu a nápaditý střih umožnil pomocí odepínacích dílů vytvořit z honosné róby sexy model.

Všechny předvedené modely byly doplněny bižuterií od společnosti Pearl Bohemica, kterou přímo k jednotlivým modelům navrhuje Jan Jaroš. Štras dodává společnost AG Plus.

Dražba všech darovaných předmětů vynesla  146 000 korun. Tato nezanedbatelná částka je určena pro Metabolickou jednotku Kliniky dětského a dorostového lékařství UK 1. LF a VFN v Praze. Šek osobně předala sama návrhářka Jiřina Tauchmanová MUDr. Tomáši Honzíkovi.

Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová opět nezklamala očekávání diváků. Představila svou nejlepší kolekci. Může být ještě lepší? Nechme se překvapit!

Text a foto ts JT

TauchmanováTauchmanováTauchmanováTauchmanováTauchmanováTauchmanováTauchmanová01.jpg02.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly