Flash
Expo Riva  november 2019


Deň „D“ pre prvý slovenský outlet sa blíži 

uu.jpg

Najväčšie slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet už pozná presný termín otvorenia. Značkové oblečenie a tovar za výhodné ceny si návštevníci outletu pri Voderadoch budú môcť vyskúšať už 30. októbra 2013. Do nájomného mixu pribudli ďalšie prestížne značky ako Ecco, Marina Militare - Aviazione Navale, Gear či Dajar. Projektový manažment ONE Fashion Outlet doplnia dvaja partneri, spoločnosti ISS Facility Services a European Retail Consulting.

 

Zástupcovia ONE Fashion Outlet ohlásili termín otvorenia prvej fázy projektu. Prvých návštevníkov privíta najväčšie slovenské outletové centrum 30. októbra 2013. Výber tohto dátumu bude zrejme výhodný aj pre nájomcov. Práve obdobie novembra, decembra a januára je najsilnejším obdobím, kedy sa generujú veľké obraty.

Výstavba pokračuje rýchlym tempom a črtajú sa už aj finálne kontúry tohto moderného centra. „Sme hrdí na to, že od položenia základného kameňa prebieha výstavba v súlade s časovým harmonogramom a že sme dôveryhodným partnerom pre všetkých účastníkov projektu," hovorí Vladimír Kozár, project director ONE Fashion Outlet zo spoločnosti Realiz. Nájomcom budú prevádzky odovzdávať už prvý septembrový týždeň, a tak budú mať dostatok času na finálne úpravy a dizajnovanie svojich priestorov.

„Môžeme sa popýšiť ďalšími prestížnymi značkami, ktoré potvrdili záujem prezentovať sa v našom areáli a skvele dopĺňajú nájomný mix. Do portfólia pribudli štýlové značky oblečenia Marina Militare - Aviazione Navale a Gear, svetový líder v oblasti komfortnej obuvi - značka Ecco, či spoločnosť Dajar, ktorá ponúka širokú škálu výrobkov pre dom a záhradu," dopĺňa Vladimír Kozár. K zazmluvneným patria značky ako Adidas, Nike, Puma, Benetton, Trussardi, GANT, Envy, Levi´s, Tom Tailor, LuxuryMall, Mustang, Lee Cooper či Aftershock London.  S rýchlym napredovaním výstavby súvisí aj vstup ďalších partnerov do projektu. V tejto etape prichádza čas pre tenant coordinatora projektu, spoločnosť European Retail Consulting (ERC), ktorá má na starosti podporu jednotlivých značiek - od vybavenia povolení až po finálny outfit prevádzok. „Je pre nás cťou podieľať sa na takomto jedinečnom projekte. ONE Fashion Outlet má všetky predpoklady byť silným regionálnym hráčom v outletovom biznise. Som presvedčený, že projekt bude úspešný," povedal Roberto Nannavecchia, výkonný riaditeľ spoločnosti European Retail Consulting. Každodennú bezproblémovú prevádzku areálu ONE Fashion Outlet zabezpečí prestížny partner, spoločnosť ISS Facility Services, líder na trhu v oblasti Facility Services.

Areál ONE Fashion Outlet je projektovaný tak, aby uspokojil návštevníkov nielen výhodnými nákupmi, ale aj príjemne stráveným časom s celou rodinou.  Obchody umiestnené po oboch stranách otvorenej nákupnej ulice s preskleným zastrešením umožnia komfortné nákupy aj v prípade nepriaznivého počasia. Návštevníci sa môžu pomaly presúvať z obchodu do obchodu a medzi tým si aj oddýchnuť a vychutnať kávu alebo dobré jedlo v niektorej z reštaurácií a kaviarní. Tie budú umiestnené v srdci projektu, v hlavnej zóne obklopenej jazerom na južných terasách s výhľadom na západ. Voda je práve tým elementom, ktorý dokáže človeka spolu so zelenými plochami osviežiť a vytvoriť pocit relaxu a pohody. ONE Fashion Outlet nezabúda ani na rodičov s deťmi - celý areál bude koncipovaný ako „family friendly", s detským parkom a rôznymi zábavnými atrakciami.

V prvej fáze projektu bude otvorených 70 obchodných prevádzok na ploche približne 15 - 1 000 m2 a motorizovaným návštevníkom bude k dispozícii 1 300 parkovacích miest. Samozrejme sa ráta aj s kyvadlovou dopravou z Bratislavy. Druhá fáza by mala priniesť cca 40 predajní na ploche 11 000 m2 a investor predpokladá jej začatie na jeseň 2015 až jar 2016.

 Veronika Chmelárová, foto: AMI Communications

 

vizualizácia outletu.jpgstavebné práce napredujú.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly