Expo riva 2020


Oblečenie s tradíciou 

SLOVENKA - Silver, s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici je tradičným slovenským výrobcom pleteného oblečenia značky SLOVENKA®.  Vznik značky siaha do počiatkov minulého storočia a počas bezmála 100 rokov je pre množstvo spokojných a verných zákazníkov synonymom pohodlia, osvedčených strihov a kvality. Široký sortiment pletenej spodnej bielizne, pyžám a nočných košieľ, oblečenia na voľný čas, funkčného pleteného oblečenia a tiež vrchného pleteného oblečenia pre ženy, mužov aj deti ponúka v sieti viac ako štyridsiatich vlastných predajní.

Základným materiálom pri výrobe sú úplety zo 100% bavlny, ale aj luxusnejšie materiály, ako modal a viskóza a pre zvýšenie pohodlia sa v kolekciách používajú aj úplety s elastanom.

Od roku 2010 sa v ponukových kolekciách Slovenky využíva širšia a pestrejšia škála farieb, rôznych potlačených úpletov a na každú sezónu prináša na svoje pulty vždy niečo nové - plyše a froté, mercerované úplety, letné šaty a módne tuniky.   

Zárukou kvality vyrábaného oblečenia nie sú len dlhoročné skúsenosti a tradícia, ale tiež certifikát ISO 9001. Spoločnosť získala v roku 2014 certifikát kvality o nezávadnosti výrobkov Öko-Tex Standard 100 na základné úplety používané pri výrobe spodnej a nočnej bielizne.  Zákazníci tak vedia, že si kupujú kvalitné výrobky nielen na jednu sezónu.

So základnou kolekciou spodnej bielizne, ktorá sa vyrába celoročne, tradičnými modelmi  oblečenia na voľný čas, ako sú tepláky, tričká a hlavne s novou kolekciou vrchného pleteného oblečenia a nočnej bielizne na jeseň a zimu 2014 sa budú môcť obchodníci zoznámiť priamo na brnianskom veľtrhu STYL už 24.-26. augusta v pavilóne P, stánok číslo P003.

V kolekcii výrobkov nájdu zákazníci klasické modely v pekných farbách, romantické a zaujímavé potlače na pyžamách, tričkách či tunikách, prúžky, káro, domáce súpravy z plyšových úpletov a veľa iných modelov. A niečo špeciálne prináša značka aj pre deti  - kolekciu tričiek a pyžám s postavičkami z príbehov o Ferdovi mravcovi. 

 

SLOVENKA - Silver, s.r.o.

Zvolenská cesta 14

974 05 Banská Bystrica

www.slovenkabb.sk

www.facebook.com/slovenkabb.sk

slovenka@slovenkabb.sk

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly