styl 2021


Aimée Vogue – značka s charizmou 

0.jpg

Pre slovenských podnikateľov vôbec nie je ľahké ustáť na trhu viac ako desaťročie, zvlášť ak podnikajú v odevnom priemysle. Mať za sebou úspešných 15 rokov svedčí o stabilite firmy, o jej konkurencieschopnosti i tvrdej práci. Preraziť vo výrobe dámskych luxusných odevov a nájsť si svoje miesto na trhu sa podarilo aj spoločnosti Aimée group, s.r.o. Čas na krátky rozhovor s MÓDA revue si našla konateľka spoločnosti Anna Šimková. 

 

„Slovo podnikať pre mňa osobne znamenalo obetovať svoj voľný čas aktivitám vo firme. Vďaka spolupráci a dobrým vzťahom, ktoré sme si vytvorili so zahraničným obchodným partnerom, sme sa dokázali udržať v tomto odvetví až do dnešných dní", hovorí A. Šimková. Spoločnosť sa od svojho vzniku zamerala na produkciu dámskej módy a požiadavky zákazníčok na aktuálne módne trendy viedli k flexibilnej reakcii v podobe originálnych luxusných modelov a tiež snahe neustále prinášať niečo nové.

 

Prísť s koncepciou novej módnej značky chce istú dávku odvahy, ale nepochybne aj obrovské skúsenosti. Aký bol impulz, ktorý rozhodol, že teraz je ten správny čas pre Aimée Vogue?

Už aj u nás rastie počet žien, ktoré sa nechcú obliekať v dikcii masových producentov odevných výrobkov. Prekáža im ich uniformita a v podstate aj obmedzený výber odevov na trhu. Vyhľadávajú módu, ktorá je odlišná a zároveň pohodlná. Práve rastúci záujem zákazníčok bol tým odrazovým impulzom k zamysleniu sa nad vlastnou tvorbou. Našou kolekciou sa im snažíme priniesť to, čo hľadajú. Jedinečnosťou materiálov a spracovania, kvalitou a originalitou charakterizujúcou naše odevy, ktoré sledujú módne trendy a sú zároveň určitým spôsobom nadčasové, prinášame našim zákazníčkam nie len potešenie a radosť, ale pomáhame im zvýrazniť ich ženskosť a individualitu.

 Kolekcie vyrábate na Slovensku, zvládate to všetko vo vašej výrobni alebo kooperujete aj s inými slovenskými výrobcami ?

Všetky výrobky, ktoré vyrábame sú zo slovenskej produkcie. Vzhľadom na tlak ázijskej produkcie, ako aj úbytok kvalifikovanej sily v našom odvetví, spolupráca s ostatnými výrobnými firmami z nášho regiónu je nevyhnutná.

 Skvelé a originálne strihy sú zárukou, že si vás zákazník všimne. Kvalita materiálu a samotné vypracovanie premení klienta na stáleho zákazníka. Ako presvedčí Aimée Vogue?

Spoločnosť Aimée sa zameriava na jedinečnosť výrobku. Našim odhodlaním je vyrábať originálne odevy z kvalitných materiálov európskej produkcie. Nebojíme sa použiť aj materiály, ktoré sú náročné na spracovanie, čím tiež naše výrobky zvýrazňujú svoju osobitosť. Jedinečnými i keď zložitými technológiami, kvalitou materiálov aj spracovaním produkcie prinášame zákazníčkam maximálny úžitok z našich výrobkov.

 Tvoríte kolekcie, v ktorých sa nájdu modely aj pre moletky?

V rámci našej kolekcie ponúkame mnoho rozmanitých kombinácií a veľkostí, a tak každá žena si individuálne dokáže nájsť presne to, čo je pre ňu jedinečné. Charizma našich výrobkov prináša ich nositeľkám sofistikovaný outfit pre každú, či už formálnu alebo neformálnu príležitosť.

Najnovšia kolekcia dámskej značky Aimée Vogue sa predstaví na brnianskom veľtrhu STYL v dňoch 24.-26. 8. 2014 v pavilóne P, stánok 235.

 

Kontakt: AIMÉE VOGUE, s.r.o., Hollého 147, 01501 RAJEC, tel: +421 41 542 3707

fax +421 41 542 4693, mob. +421 905 543 079, info@aimeevogue.com

www.aimeevogue.com

aimee jar-leto 2015 056.jpgaimee jar-leto 2015 037.jpgaimee jar-leto 2015 030.jpgaimee jar-leto 2015 024.jpgaimee jar-leto 2015 020.jpgaimee jar-leto 2015 014.jpgaimee jar-leto 2015 012.jpg

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly