styl 2021


GEISHA - ráj pro ženy 

0.jpg

Existuje více produktů, které nesou jméno japonské společnice „Gejša". Ať jsou to sladké čokolády, skvělé sušibary či dekorativní kosmetika. Módní znalci však vědí, že dokonalost a krása obsažená v tomto slově je součástí i módního byznysu. Řeč je o holandské značce dámské módy GEISHA, jejíž kolekce se nabízejí ve více jak patnácti zemích. Od roku 2012 má značka své oficiální zastoupení i v České republice.

 

Značka GEISHA se již tradičně představí na veletrhu STYL v Brně (24.-26. 8. 2014 stánek P11) a tentokrát představí nejnovější kolekci na jaro/léto 2015. Všichni návštěvníci tak mohou být svědky přímého přenosu odhalení nových trendů a směrů, které byly promítnuty do kolekce GEISHA. V současné době značka GEISHA dodává svým klientům kolekci na období podzim/zima 2014, kterou představila na únorovém veletrhu Styl 2014.

Za stabilitou značky stojí preference precizního zpracování kvalitních materiálů, netradiční kombinace při spojování látek ve stylu Mix & Match, zajímavé tkaniny s tiskem jemných abstraktních vzorů nebo velmi detailní potisky pomocí technologie Injektprint.

GEISHA je určena pro sebevědomé a úspěšné ženy, které dokážou ocenit kombinaci dokonale padnoucích střihů, luxusních materiálů, osobitého vzhledu a kvalitu zpracování. Se svojí širokou nabídkou v kolekcích poskytuje doslova ráj pro citové vyjádření ženy, pro kterou je móda nejen velikou inspirací, ale i zábavou a vášní, díky níž vyjadřuje svoji ženskost a spoluvytváří neopakovatelné zážitky ve vnímání sebe sama.

V kolekcích značky mají hlavní slovo skvěle padnoucí kalhoty, nadýchané svetry, reprezentativní topy, svěží šaty, hřejivé kabáty a bundy, zajímavé wrapy, overaly a další komponenty dotvářející dokonalý outfit. Tato široká ucelená nabídka má zároveň skvěle zastoupenou velikostní základnu konfekčních velikostí od čísla 34 až po 46.

Zástupci značky GEISHA se vždy těší na inspirativní osobní setkání s návštěvníky veletrhu a také představí novou kolekci na kontraktační módní přehlídce, která se uskuteční dvakrát denně ve dvou blokových vstupech na hlavním mole, kam vás srdečně zvou.

Výhradní dovozce značky GEISHA do České republiky:

Blue Trading Group s.r.o.

Staněk Michal, tel.  +420 777 151 734                                                                         stanek@bluetrading.cz                                                                                                              Mooren Rob, tel.  +420 777 151 743                                                                   mooren@bluetrading.cz

www.geishafashion.eu

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly