styl 2021


Našli sme pre vás… 

okuliare 0.jpg

FUROSHIRI
Taliansku značku Vibram úzko spätú s vysoko funkčnými topánkami už poznáme veľmi dávno, mnohí z nás sa už stretli s ich topánkami s prstami. Na tohtoročnom Pitti Uomo priniesla firma novinku, v ktorej sa skĺbila tradícia s novou technológiou.

Viazacie topánky  Furoshiky pochádzajú z japonskej kultúry a sú dokonale pretavené do súčasných technológií a nárokov moderného dizajnu. Sú skladné na cesty, pohodlné, variabilné, ľahké, minimalistické s originálnym vzhľadom a možnosťou výberu z mnohých farebných variácií.

1 a.jpg1.jpg

"GUMOVÉ" SLNEČNÉ OKULIARE
Farebné obrúčky všetkých odtieňov sú pružné ako z gumy, majú retro dizajn a farebné zrkadlové plastové sklá s ochranou proti UV žiareniu. Sú veľmi flexibilné, mladistvé a praktické. Vyrobené v Taliansku, čo potvrdzuje holografické logo.

2.jpg2a.jpgokuliare.jpg


FAREBNÉ batôžky
Ide o pánske štýlové batôžky do mesta či na krátky výlet, určené na drobné nevyhnutnosti a doplnené dizajnovými detailmi ako je šnúrový popruh alebo drevená doštička s emblémom. Je to vlastne veľmi sofistikované retro, ktoré svojho nositeľa posúva do sveta dizajnových nálad.
Details ruksak.jpg3.jpg

FAREBNÉ mokasíny
Už dlho žiadna novinka, skôr veľa farebných i typových variácií, ktoré nevyhnutne patria do novodobého outfitu v módnom svete. Páni ich nosia bez ponožiek a s vyhrnutými nohavicami.

 4a.jpg4.jpg

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly