Flash


SIMM, Madrid 

Významný španielsky módny veľtrh SIMM opäť otvára brány svojim navštevníkom v dňoch 17. až 19. júla 2008 v Madride. Organizátori ako svoju novinku uvádzajú sektor pre plavky a plážovú módu. Okrem toho sa toto vydanie zameria na kolekcie spodnej bielizne, pančuchových nohavíc a fittness oblečenia.

Plážová móda sa vo svete módy stáva čoraz populárnejšou. Aj preto ju sekcia ALMA AGUA prináša na módne móla, kde účastníci predvedú svoje exkluzívne módne šou. Sekcia bude mať tentoraz nový vizuál, celkom odlišný od toho, ktorý mali návštevníci možnosť vidieť na ostatnom letnom veľtrhu. Okrem domáceho Španielska tu zo zahraničných krajín budú dominovať Francúzsko, Taliansko či Kolumbia. Na veľtrhu, ktorý sa konal vo februári tohto roku, zohrávalo špeciálnu úlohu Portugalsko. Tentokrát sa predvedie najmä Brazília, ktorá dostala priestor v programoch Guest Country Programme.

SIMM organizuje spoločnosť IFEMA, ktorá je jednotkou v organizovaní veľtrhov v Španielsku. Na minulých ročníkoch sa veľtrhu zúčastnilo viac ako 900 spoločností. Svoje kolekcie a návrhy odprezentovalo viac ako 1300 španielskych a medzinárodných značiek. SIMM je veľtrh, ktorý významne dopĺňa informácie o európskom módnom dianí a módnych trendoch.

MaJe

PF 10180.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly