styl 2021


Jesenný outfit, ktorý sa hodí naozaj všade. 

000.jpg

Dnes radí módna bloggerka.

Dnes pre vás píše fashion bloggerka Mária Hanzalíková, aby sa s vami podelila o svoj tip na  jesenný outfit. Všetky kúsky sa dajú zakúpiť na internetovom obchode Bon Prix.

Vonku je každým dňom chladnejšie a chodníky sú plné nakopeného farebného lístia, ktoré pomaly padá zo stromov. Veľmi často celú krajinu zahalí hmla alebo sa z tmavých mrakov znesie silný dážď.


 

 

 

Človeku sa v takom počasí veľakrát nechce vyjsť von a najradšej by zostal v teple vlastnej postele s pohárom teplého čaju. Bohužiaľ, rôzne povinnosti nás predsa len nútia vyjsť do tohto jesenného sychravého počasia, ale vždy si človek môže zachovať trochu štýlu a vniesť do svojho šatníka prvky vhodné na toto počasie. Vôbec si nemusíme odopierať pohodlnosť sukní, ktoré sme v lete tak radi nosili. Stačí si k nej obliecť hrubé pančuchy a na nohy obuť členkové čižmy alebo topánky, ktoré nás zahrejú.

Bonprix.jpg

Ja som vytvorila koláž z oblečenia, ktoré ponúka internetový obchod Bon Prix, ktoré je podľa mňa skvelé do jesenného počasia. K spomínanej sukni stačí pridať nejaký pekný top alebo halenku, koženkovú bundu a okolo krku omotať teplý šál a veľmi štýlový outfit je na svete.

Aj v chladnejšom počasí môžete využiť svoje obľúbené kúsky z leta alebo jara, základ je vo vrstvení, ktoré outfitu dodajú štýlovosť a zároveň vás udrží v teple a pohodlí. Samozrejme, doplnky nesmú chýbať v žiadnom outfite. Ja razím také heslo, že všetkého je lepšie menej a nič sa nemá preháňať.

Zvolila som náhrdelník v rovnakej farbe s koženkovou bundou, hodinky a veľkú neutrálnu kabelku, ktorá to celé doplní. Pre odľahčenie celého outfitu si viac športovo naladené dievča môže zobrať elegantnejšiu verziu batohu, ktoré sú v tejto dobe veľkým módnym hitom.

V takomto oblečení môžete vyraziť do školy, do práce, do mesta, na nákupy alebo na vaše prvé rande. Myslím, že tento outfit sa s malými premenami hodí úplne všade. Ako som už spomínala, celý som ho vytvorila z ponuky oblečenia obchodu Bon Prix, ktorý sa rozhodne oplatí navštíviť...

 

PR článok

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly