styl 2021


H.I.S - koncepcia perfektných strihov v nových komfortných materiáloch 

žena 0.jpg

Nová kolekcia H.I.S na jar a leto 2015 prináša rozvoj v koncepcii  perfektného strihu, v letnom období trendové kvetinové a vintage potlače a ešte širšiu ponuku kvalitných  dámskych aj pánskych nohavíci.

 

 

Dámska kolekcia H.I.S

Je definovaná urbanistickou radosťou zo života, letnými farbami a autentickým spraným efektom. Príznačným a častým námetom je aj implementácia kontrastu čiernej a bielej farby, doplneného svetlými variantmi šedo-béžovej. Studené odtiene modrej a farba čerstvej mäty sú prerušované teplými farbami letného sorbetu, žiarivého ibišteka a subtílnej ružovej.

Dámske džínsy sú obdarované originálnym, perfektným strihom a extrémnym komfortom, tak príznačným pre značku H.I.S.  Komfortný streč a power denim sú k dispozícií v kompletne nových farebných odtieňoch. Hitom sezóny sú džínsy strihu Monroe so zvýšeným trojitým pásom, ktorý nohaviciam prepožičiava unikátny vzhľad. Okrem favorizovaných úzkych strihov džínsov sa v kolekcii objavia aj rovné strihy (Coletta, Mara) a tiež džínsy z rozšírenou spodnou časťou v prepracovanom tradičnom bootcut strihu. Z farebnej škály H.I.S siahol po pastelových farbách, žiarivo červenej a modrej, samozrejmosťou je aj tradičná čierna a šedá.

Vrchné časti odevu v dámskej kolekcii prezentujú nápadité blúzky rôznych farieb a vzorov, džínsové a kožené bundy, ktoré dokonale doplnia outfit každej ženy. Nováčikom sezóny sú jednofarebné dámske blejzre s jemným prúžkom. 

Klitschkova kolekcia prináša do dámskeho sortimentu  H.I.S  nohavice úzkeho aj voľného strihu v oceľovo šedej, kamennej béžovej a vo variáciách modrej farby. Reálnym favoritom kolekcie je denimová blúzka s kvetinovou potlačou vo svetlo- i tmavomodrej farbe.  

žena 1.jpgžena.jpg

 

Pánska kolekcia H.I.S

Návrat ku koreňom a samotnému pôvodu značky H.I.S prerozprávajú pánske tričká s potlačou a textom inšpirovanými mestom New York. Druhým dominantným prvkom pánskej kolekcie sú pásiky a prúžky vo výrazných aj decentnejších vyhotoveniach.

Na nadchádzajúcu sezónu jar a leto 2015 ponúka značka H.I.S rozšírený sortiment strihov nohavíc. Prevládajúce úzke a rovné strihy sú k dispozícií v širokej škále farebných odtieňov od béžovej, šedej, sivobielej až po výrazne tmavomodrú, využívajúc rôzne úrovne spraného efektu. Okrem denimu sa kolekcia nohavíc rozrastá aj o ďalšie materiály, ako je 100% bavlnená chino tkanina. Ležérne nohavice „chinos" sú  ponúkané v tlmenej modrej, ohnivočervenej, vo farbách piesočnej púšte i šalvie, oceľovej i čiernej. Stávajú sa ideálnou alternatívou na horúce letné dni.  

V pánskej kolekcii dominujú odtiene modrej farby doplnené hrdzavou červenou, jasnou žltou, pieskovou a kaki, vytvárajúc tak pocit letnej sviežosti. Stále väčší prím v pánskom šatníku hrajú blejzre. Tie sú v podaní značky  H.I.S  atraktívne, či už v spranom vzhľade alebo zo žerseja. Jednoucho sú poistkou pre ležérnu pánsku módu v elegantnom štýle. Na chladnejšie dni sú určené kožené bundy v ľahkom retro štýle.

Klitschkova kolekcia H.I.S pre pánov sa sústredí na slim modely Cliff a Lewis, ktorých spraný efekt a sofistikované detaily dodávajú svieži rozmer klasickému vzhľadu. V kolekcii vynikajú aj džínsové košele v žiarivo modrej farbe s jemne spraným efektom.

chlap 2.jpgchlap 1.jpg

 

Sprac. Filip Staňo, foto: H.I.S

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly