styl 2021


ABECEDA - Geisha stylu 

0.jpg

A - jako Absolutní propojení kvality materiálů, sofistikovaného stylu a propracovaných střihů, inspirativního designu, B - jako Bohatá nabídka osvědčených a promyšlených střihů, blejzrů, bundiček, topů v nápaditých vzorech, dokonale padnoucích kalhot, také zajímavých overalů i šatů splňujících představy každé ženy, C - jako Cílená snaha dát každé ženě pocit dokonalého zážitku a fashion inspirace na každý den, D - jako Disciplína ve struktuře komponované kolekce zasazené do pevných dodávkových termínů a spolehlivosti tyto termíny dodržet, E - jako Efektivnost v prodeji, podpořená propagací, ucelenou myšlenkou a vzájemnou propojeností včleněnou do kolekcí, F - jako Fair cena za skutečnou originalitu designu, kvalitu zpracování, propracovaný systém, ochrana trhu a poskytovaný nejvyšší servis,  G -jako GEISHA Fashion

 

Přesně touto abecedou hovoří i nová kolekce na jaro/léto 2015 holandské značky dámské módy Geisha. Jednotlivé linie kolekce jsou vzájemně propojené barvami, potiskem, zajímavými kombinacemi různých matriálů a zpestřené novými favorizujícími střihy jarně-letní sezóny.

Z barev dominuje starorůžová, mentolová, navy, korálová, army zelená, písková, smetanová i nesmrtelná černo-bílá variace, častokrát v zajímavém dvoubarevném dekorovém  pojetí, či akcentovaná doplňkovým tónem. Nepřehlédnutelné jsou květinové potisky, které často připomínají divokou džungli. Reálná skutečnost, že k flóře patří i fauna se v kolekci promítá do častého využití zvířecích motivů. Samozřejmě - nezapomeňme na proužky, ať již na blejzrech, blůzkách nebo topech, příčné nebo vodorovné, nejlépe i ve společné kombinaci.

Materiálový prim hrají jemné úplety, buď jako hlavní motiv nebo jako doplňkový materiálový akcent ve stylu „Mix and match". Mnohé modely upoutají krajkou i „handknit" úpletem, nevtíravou hrou průsvitu a neprůhlednosti nebo nevšední kombinací¨materiálů při střihovém řešení jednotlivých módních kousků.

Zajímavou myšlenkou je do kolekce včlenit jogger materiál, který vhodně doplňuje topy, lehké bundičky, jemné úplety a materiálově osvěžuje volné kalhoty, tregins i denim. Tento originální styl je inspirovaný joggingovou módou, kterou posouvá z původně sportovního oděvu do originální fashion formy díky detailům jako jsou zipy, zvířecí potisky, mixem s ostatními materiály a barevnou propojeností na celou kolekci. Jogger denim je velmi pohodlný úplet s denimovým vzhledem, který dává další rozměr a autenticitu celého outfitu.

Sjednocujícím prvkem v celé kolekci je také využití originální techniky barvení materiálů - oil dyed, při které se látka barví barevnou emulzí s přídavkem oleje, čímž se docílí efekt nerovnoměrného uchycení barvy na textilii. Celý proces barvení se však realizuje až na hotových modelech.

Nezastupitelné místo v kolekcích si získal overal, který vždy upoutá pozornost jak velmi zajímavými zvířecími nebo jinými potisky, tak materiálovou základnou, která pokračuje od tradičních jednobarevných materiálů přes reprezentativnější ztvárnění do lehčeného denimu.

Kolekce Geisha jaro/léto 2015 má jednoznačně co nabídnout. Pokud chcete tuto nefalšovanou směs módních chutí přinést i do svých obchodů, můžete se připravit už na závěr ledna 2015, kdy startuje pravidelný dodávkový cyklus první části jarní kolekce, jež bude dodávaná do maloobchodních sítí až do konce března 2015.  Navazující druhá část kolekce přinese více léta, pestřejších tónů, ještě emotivnější ztvárnění základních témat, která plynule naváže v dubnu na dodací termíny první části kolekce.

 

www.geishafashion.eu

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly