styl 2021


V únoru se móda chystá na STYL a KABO 

0.jpg

Dvakrát ročně se v Brně setkávají obchodníci a nákupčí, aby se seznámili s novými kolekcemi na jediných B2B veletrzích módy, obuvi a koženého zboží v rámci regionu České republiky a Slovenska. Příští, již 45. veletrhy STYL a KABO, se zde uskuteční od 21. do 23. února 2015.

 

Pro český a slovenský módní průmysl je Brno klíčovým místem, kde se uzavírají objednávky pro maloobchod. A tomu se v poslední době opět daří, což se projevilo i na úspěšném posledním ročníku. Na srpnových veletrzích STYL a KABO vystavovalo 300 firem ze 17 zemí s nabídkou 600 módních značek. Ve srovnání se srpnem 2013 se nabídka vystavovatelů mírně rozšířila a téměř o polovinu vzrostl počet českých výrobců. Zásluhu na tom měly také úspěšně se rozvíjející novinky - zóna alternativní nezávislé módy a šperků Fresh Fashion, speciální sekce metrový textil, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce. Zahraničních účastníků byla skoro třetina a jako tradičně přijely vystavovat  hlavně firmy z Polska, Německa a Slovenska.

Většina expozic předvedla trendy pro jaro a léto 2015 a prohlédnout si je přijelo více než 5 500 obchodníků z 24 zemí. STYL a KABO jsou B2B veletrhy uzavřené pro veřejnost, mají stoprocentní registraci návštěvníků, takže vystavovatelé jednají především s obchodníky a nákupčími, kteří na stáncích uzavírají objednávky. Z rozhovorů uskutečněných zde vyplynul zájem o konání veletrhů v rámci týdne od soboty do pondělí. Na toto téma pořadatelé realizovali i internetový průzkum, na který reagovalo 20 % oslovených. Výsledek je nejednoznačný, zůstává tedy u původního termínu NE-ÚT. Otázka konání veletrhu v rámci víkendu je tak nadále otevřená. Všechny informace k srpnovým veletrhům najdete na webových stránkách www.styl.eu a www.kabo.cz. A pozor: je zde také k dispozici seznam výrobků, které sami vystavovatelé vyhodnotili jako obchodně nejúspěšnější. Tento přehled BESTSELLER pořadatelé rozeslali všem zaregistrovaným obchodníkům jako poslední tečku za srpnovými veletrhy.

V těchto dnech jsou již v plném proudu přípravy na 45. veletrhy STYL a KABO, které na brněnském výstavišti proběhnou 22.-24. 2. 2015. Uzávěrka přihlášek spojená s 10% slevou je k 20. 11. 2014. Základní cena za výstavní plochu činí 1.990,- Kč/m2 a bude účtována při podání přihlášky v datu od 21. 11. 2014 včetně. Řada vystavovatelů využívá rovněž nabídky typových stánků, které pomohou uspořit náklady na účast i energii spojenou s přípravou. Na výběr jsou typové stánky „all inclusive" z řady Premium, Economy, Exclusive a Basic navržené na základě připomínek firem a dlouholetých zkušeností se zajišťováním služeb pro vystavovatele z módního oboru. Pořadatelé doporučují také zjednodušení přihlášení formou vyplnění elektronické přihlášky k účasti.

Pro čtenáře, kteří uvažují o prezentaci, připomínáme charakteristická data veletrhů STYL a KABO. Kdo se pohybuje v módní branži, jistě ví, že dnes jde již o jediné B2B místo pro kontrakty v oblasti textilního, oděvního, obuvnického a kožedělného průmyslu v regionu České republiky a Slovenska s účastí přes pět tisíc odborných návštěvníků. Pořadatelé sázejí na úspěšné obchodní spojení vícero oborů a na jednom místě mají svůj prostor oděvy, obuv, doplňky, trendy i aktuality z módní branže. Dvakrát do roka se v Brně představují noví vystavovatelé a nové zahraniční značky, které hledají zástupce pro český a slovenský trh. Řada dnes známých a etablovaných značek vstoupila na módní trh právě v Brně, tradičně zde prezentovali nové kolekce přední návrháři z České republiky, Slovenska i dalších zemí. Významnou součástí veletrhů jsou kontraktační módní přehlídky pořádané několikrát denně.

Pokud máte v plánu zahrnout veletrhy STYL a KABO do svých obchodních a prezentačních aktivit, je výhodné přihlášku neodkládat a co nejdříve kontaktovat pořadatele prostřednictvím výše uvedených webových stránek. Na shledanou na brněnských veletrzích módy!

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly