Expo riva 2020


S láskou Laskara 

Spoločnosť Laskara group  s.r.o., pôsobí ako výhradný zástupca a predajca značkových výrobcov odevov, kabeliek, obuvi a galantérie z Grécka v teritóriu strednej Európy. Niekoľkoročné úspešné pôsobenie na trhu sa majitelia spoločnosti rozhodli posunúť ešte o krok vpred. Od minulého roku prichádzajú s vlastným konceptom kabelkovej značky LASKARA, ktorá si vďaka spojeniu originálnosti, kvalitných materiálov, odvahy kombinovať vzory i farby  výrazne razí cestu úspechu a stáva sa obľúbeným a vyhľadávaným artiklom spokojných odberateľov.

 

Babis Laskarakis

 

  Za celým nápadom a zrodom značky stojí riaditeľ spoločnosti Babis Laskarakis. „ Milujem ženy a kabelky tvorím pre ich radosť. Už od mlada sa živím kreativitou. Móda je ako hudba , má neobmedzené možnosti - melódie , farby, charaktery a pocity. Myšlienka podporiť európsku výrobu a celkový trh bola pre mňa vždy výzvou. Každý hovorí o ekonomickej a trhovej kríze v Európe , ale málokto robí niečo pre to , aby sa naša  „Stará Európa" dostala z týchto problémov. Však kto sa v dnešnej dobe z našich konkurentov dokáže pochváliť kabelkami , ktoré sú ručne vyrábané v Európe ? " , hovorí B. Laskarakis.  

 

Všetky použité materiály pre kolekciu LASKARA  sú veľmi starostlivo vyberané tak, aby celá kolekcia bola odlišná od bežnej ponuky a mala luxusný a nekonvenčný vzhľad. „Našim cieľom pri zostavovaní kolekcie a tvorby ako takej je dostať sa na cenu , ktorá by  nebola odlišná od kvalitných produktov výrobcov iných značiek, ktoré sa vyrábajú  v Číne... a to sa značke Laskara podarilo," dodáva Babis Laskarakis. 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly