Flash


Vzpomínky na Afriku 

000.jpg

Multikulturalismus byl značce Geisha vždy velmi blízký. Volání divočiny je jednoznačně hlavním námětem v nové kolekci Geisha na následující sezónu podzim/zima 2019. Během podzimních i zimních měsíců proto přichází s kolekcí, která inspiraci čerpá i z daleké Afriky. Exotika dýchající z této kolekce vás zahřeje během studených měsíců.

 

Geisha příběh o Africe odvypráví zejména ve vzorovaných módních kouscích. Smaragdově zelená v kombinaci s černou nebo tmavomodrou bude doplňovat zebří a gepardí vzor.

V popředí kolekce najdeme barvy od krvavě červené, béžové, cyklámenové až po pudrové odstíny jemné růžové.

Karamelové a medové odstíny převládají v barevné paletě často se zvířecím motivem či elegantního kára.

Kolekci doplní netradiční spojení barev zelené, tmavě modré, olivové, bordó, cyklámenové a smaragdové.

Pouštní okrová barva akcentuje hřejivý pocit v kabátech či bundách a dotváří symbiózu celého outfitu.

Nechybí modely s tradičním kárem, a to v podobě potisků a textur, ležérnější look dotvářejí zvonové kalhoty a široké střihy.

Stále více populárnějšími se stává midi délka sukní a šatů, svůj prostor si však v kolekci našly kratší i dlouhé délky.

Šaty, které většinou vnímáme jako elegantní solitér je však třeba okořenit špetkou rebelství a dodat jim rockovější look, s křivákem či krátkou jeans bundičkou to lze vykouzlit snadno. A párty může začít!

Celá kolekce zaujme kreativním přístupem k fitování, barevnými kombinacemi, stylizovanými motivy z přírody, které zaujmou někdy až snovým ztvárněním.

Teplo během chladných měsíců je základ. Nestačí však, aby kabát nebo bunda plnily jen tuto funkci. Kolekce kabátů a bund umožňuje vykročit z davu, ukázat své já prostřednictvím vzorů, materiálů a barev.

Spojení květin se zvířecími vzory nikdy nebylo více nadčasové. Výsledkem je ten správný efekt překvapení. Ano, v nové sezoně přichází se značkou Geisha dokonalá fúze kreativity a funkčnosti.

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly