Flash
Expo Riva  november 2019


ČTYŘI živly v jednom šatníku 

Geisha-1498.jpg

Voda, vzduch, oheň a země, čtyři živly, které jsou součástí představ o uspořádání světa. Jsou rozmanité, každý z nich má v sobě ukrytý symbolický význam, jsou dárci, inspirací, zároveň jsou odlišné, ale spolu tvoří celek. A přesné taková je i nejnovější kolekce holandské módní značky Geisha na sezónu jaro / léto 2020.

 

Živel VODA nám do šatníku přináší celou škálu modrých barev. Od pastelové, blankytně modré až po petrolejovou. Na námořnický vzor, typické pruhy a pásky se nezapomene ani v příštím roce. Základní barvy se kombinují s kontrastními barvami jako je červená, žlutá, neonově žlutá, fuchsiová, smaragdová a tak vytvoří zajímavý akcent outfitu či solitéru.

OHNIVÝ živel v podání značky Geisha se nese v červené a fuchsiové barvě, a přechází i do pudrových odstínů. Rovné šaty košilového střihu nebo s páskem na zvýraznění pasu jsou jasným favoritem nejen pro ohnivé barvy. Krátké délky volných šatů, doplní úzké kalhoty, které dodají sebevědomí každé ženě. Overaly zůstávají pohodlným a zároveň stylovým kouskem do šatníku, které vhodně doplní jeans bundička. Fukchsiovou a ostatní tóny růžové, tentokrát uvidíme nejen jako doplňkovou barvu, ale i v čistých plochách či v geometrických nebo zvířecích vzorech.

Neodmyslitelnou barevnou linkou kolekce, zvláště pak pro její jarní část, jsou zemité tóny jako má barva ZEMĚ - hnědá, béžová, slonová kost, okrová nebo olivová. Jednoduché střihy se zajímavými prvky ozvláštňují celkový vzhled outfitu. Midi šaty s knoflíky uprostřed, či vyvýšené krátké kalhoty jsou "musthave" ve značce Geisha.

Posledním živlem je VZDUCH - Skrývá se v kolekci zdánlivě nepovšimnutý, ale svojí podobu a živelnost ukazuje projevem v rafinovaně zvolených střizích s vhodně zvoleným přírodním materiálem, který dovolí prostoupit tímto vzdušným živlem a rozehrát ženské hry. Pamatujme na to, že sebevědomé ženy chtějí být vidět ...

Příští sezónu se připravte na kombinace plné barev a odložte své černé kousky do pozadí, protože do popředí právě vstupuje nová módní kapitola v podání holandské značky Geisha.

Geisha-9221.jpgGeisha-2243.jpgGeisha-2010.jpgGeisha-1900.jpgGeisha-1498.jpgGeisha-0366.jpg

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly