Flash


Uvítejte léto Kubánskými rytmy! 

20159-998 (3).jpg

Přenesme se do Karibiku, plného tance, zábavy, pláží a dovolenkové atmosféry, dokonale ladící s jarně-letní kolekcí Smashed Lemon 2020.

 

Jaro a léto je plné pozitivní energie živých barev, tyto atributy jsou promítnuty do jarně-letní kolekce Smashed Lemon 2020. Hlavní barevný směr se vydal cestou zelené, červené, žluté, khaki a jako doplňková barva se uplatní fuchsiová, cyklámová, černá a škála modrých odstínů. Vzory nabídnou plné hrsti florálních motivů i plastických velkoplošných 3D variací květů a palem, upoutají i surrealisticky ztvárněná témata tropické přírody. Těmto potiskům skvěle sekundují zvířecí náměty, objeví se i střídání geometrických vzorů, návrat hlásí tečky v těch nejrůznějších velikostech. Kolekci doplní jarní outfity v čistém provedení i jednobarevné letní šaty v zářivých tónech.

Kolekce opět nabídne rozmanité střihové řešení šatů, overalů, topů, kalhot i kardiganů s možností nekonečného kombinování podle vlastní odvahy a módního gusta. Z materiálů se objeví ve větším zastoupení bavlna, viskóza, rayon i umělé hedvábí. Tyto prodyšné a pohodlné materiály jsou ideální do teplých letních dnů, či dokreslují přírodně laděné outfity s lehce lněným dojmem.

Po chladných zimních dnech vám jarní část kolekce dodá impuls ke znovuzrození od přírodních do jasných barev, pomalu přecházejících v letní atmosféru.

Zábavné potisky a ženské siluety na vybraných kouscích vás naplní letní náladou. Vychutnejte si kubánské rytmy s kolekcí Smashed Lemon 2020.

Nová sezóna - nový šatník!

5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly