Flash


Heimtextil už v lednu 

0.jpg

Navštivte největší mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor Heimtextil, který se představí na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 7.-10. ledna 2020. V roce 2019se ho zúčastnilo více než 3 tisíce vystavovatelů a přes 67 tisíc návštěvníků, kteří se přijeli inspirovat a zjistit, jaké jsou nejnovější trendy v segmentech nábytkových textilií, interiérových dekorací, ložního a koupelnového textilu i dekorací na zeď.

 

Trendy pro následující sezonu se zaměří na interiérový design a budou představeny v rámci programu Trend Space. Těchto pět trendů dostalo název Where I belong a konkrétně se jedná o Maximum Glam, který propojuje glamour životní styl s vášní pro moderní technologie, Pure Spiritual, jenž nachází rovnováhu v přírodě a mystice,Active Urban propaguje utilitární, přizpůsobivá řešení, Heritage Lux oslavuje bohaté historické dědictví a Multi-Local vzývá globální kulturní vlivy. V hale 3.0 se bude konat i Trend Space Lecture Area s předními designéry a experty, kteří promluví o vlivu trendů na celý segment.

Těšit se můžete i na tradiční oblíbenou mezinárodní soutěž New & Next University Competition, která se v tomto ročníku zaměří na textilní design.Zúčastní se jí studenti univerzit a ti nejlepší pak získají možnost prezentovat své návrhy v hale 3.0.

Přednášková platforma Sleep! The Future Forumbude plná prezentací, přednášek a diskusí.Ty budou zaměřeny na poslední průzkumy a studie o tom, jak se v noci nejlépe vyspat. Dozvíte se i spoustu novinek o textilních inovacích.V rámci programu DecoTeam v hale 8.0 máte možnost zúčastnit se workshopů a přednášek v oblasti bytového textilu. Green Village v hale 12.0 bude místem, kde se dozvíte všechno o ekologicky produkovaných textiliích a kde budou probíhat i komentované prohlídky.

Akce Printed Interior Decoration Lectures nabídne možnost dozvědět se o nejnovějších technologiích tisku v oblasti bytového textilu, které mohou výrobcům pomoci s jedinečnými produkty.

Pokud byste se chtěli dozvědět o veletrhu více informací, můžete vše zjistit na oficiálních webových stránkách www.heimtextil.messefrankfurt.com. Vstupenky pořídíte pohodlně online na tomto odkazu www.visitortickets.messefrankfurt.com.

1.jpg

Multi Local - Lagos Futurism, WillyVerse

2.jpg

Multi Local, Laduma Ngxokolo - Michael Axelsoon pre IKEA

3.jpg

Fernando Mastrangelo - Drift sofa

4.jpg

Christopher Schanck - Puff and Stuff

Raw Color - Heimtextil.jpg

Raw Color - Heimtextil

 

PR - Heimtextil

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly