Flash


Slou Days oslavily významné jubileum své existence 

00.jpg

V prostorách pražské Hauch Galleryse ve dnech 22. a 23. listopadu konaly jubilejní desáté Slou Days. Dny udržitelné módy Slou Days pořádá komunita Slou, za níž mimo jiné stojí i zakladatelka Kamila Boudová.

 

Cílem komunity je poskytnout odborníkům ale i veřejnosti vzdělání v oblasti udržitelné módy a nabídnout praktická řešení, jak si změnit vlastní šatník, způsob navrhování oděvů či řízení módní značky. Slou věří, že se všichni můžeme oblékat s větším rozmyslem a s větší úctou k našemu oblečení, ale i k lidem, kteří jej navrhli, ušili a vyrobili. Podle průzkumů nám to navíc přinese i šťastnější život. Komunita Slou pořádá Slou Days, workshopy, vydává Slou magazine, rovněž přináší tipy na kamenné a online obchody, v nichž lze sehnat udržitelnou módu, organickou a přírodní kosmetiku nebo smysluplné doplňky do domácnosti.

Na desátých Slou Days mohli lidé navštívit shopping zónu s nabídkou udržitelné módy, organické kosmetiky i doplňků. Nově na návštěvníky Dnů udržitelné módy čekal Second Hand meeting, dále se jim naskytla příležitost dozvědět se informace, jak se svého, již nechtěného oblečení zbavovat etickým a ekologickým způsobem, vyslechnout si rozhovor s herečkou Andreou Růžičkovou a zažít křest knihy SLOU. Autorem literárního díla kniha SLOU je Kamila Boudová, jde o publikaci, jež je inspirativním průvodcem pro pomalý životní styl. Poslední den akce se přednášky o tělu prospěšném obouvání a oblékání chopila značka Soulad, nechyběla obličejová jóga s Michaelou Dombrovskou. Přítomná na jubilejních 10. Slou Days byla také odbornice na udržitelné šatníky, stylistka Kamila Vodochodská.

sf

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly