Expo riva 2020


V jakém střihu bude STYL-KABO jaro 2020? 

V novém! V rozhovoru s vedoucí manažerkou veletrhů Gabrielou Císařovou vyplynulo, že jak Mezinárodní veletrh módy STYL, tak Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO, čeká v roce 2020 inovace. Nová koncepce 55. ročníku těchto prestižních akcí si klade za cíl zefektivnit ještě více účast vystavovatelů a vyjít vstříc přáním návštěvníků.

 

Co považujete za největší změnu pro nadcházející jarní ročník?

Nově oba veletrhy STYL a KABO obsadí kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, tedy pavilon P. Díky této změně můžeme nabídnout mimo jiné i výhodnější ceny za účast na veletrhu.

Co vás k tomuto rozhodnutí „vše pod jednou střechou" vedlo?

Ke změně v koncepci obou veletrhů jsme se rozhodli s jediným cílem - zefektivnit účast vystavovatelů i návštěvníků k oboustranné spokojenosti. Všechny naše záměry jsme s většinou vystavovatelů intenzivně konzultovali. Návštěvníci navíc budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech.

Změnila se nějak i délka konání veletrhů?

Ne. Délka veletrhu zůstává třídenní, stejně tak b2b zaměření obou veletrhů. Termínově se obě akce drží zavedených měsíců, v roce 2020 je to 22.-24. února a 22.-24. srpna.

 V cenové politice jste naznačila možnost výhod, jak je to nyní s uzávěrkami a slevami konkrétně?

Uzávěrka na únorový veletrh je nyní pouze jedna, a to 16. prosince 2019. Do tohoto termínu se lze přihlásit za novou zvýhodněnou cenu. Cena za pronájem výstavní plochy je nově odstupňována dle velikostních intervalů. Například vystavovatel s plochou větší než 41m2, který se přihlásí do uzávěrky, může získat cenu za m2 pouhých 1 350 Kč. Vystavovatel s nejmenší plochou do 20 m2 přihlášený po 16. prosinci platí za tentýž metr 1 700 Kč. I tak si myslím, že se pohybujeme v reálně příznivých cenových relacích.

 Nejsou nyní zvýhodněné ceny nižší než v předchozích letech?

Máte pravdu, ceny za pronájem výstavní plochy do uzávěrky jsou nově nižší o 10 - 20 % oproti původním cenám. I přes posun uzávěrky až do prosince, doporučujeme všem zájemcům neváhat s přihlášením a s výběrem nového místa do nově rozvrženého pavilonu P.

 Nové je i rozdělení branží, zkuste nám je přiblížit.

U obou veletrhů jsme mírně upravili branžovou strukturu. Na veletrhu STYL je nové rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denim a další. U veletrhu KABO jsme například zjednodušili zařazení v oborech Shoes, Accessories. 

 

Děkujeme za rozhovor a věříme, že tento nový střih obou veletrhů bude slušivý a pro obchodování přinese všem ještě kvalitnější zázemí a výhodnější podmínky.

 

Cisarova Gabriela

Gabriela Císařová

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly