Flash


Lokální módní večer v Olomouci 

0.jpg

Nádherné designové prostory kavárny Café New One v Olomouci hostily ve čtvrtek 21. listopadu už pátý Local Event. Akce podporuje a zviditelňuje olomouckou komunitu nadšených lidí, umělců a podnikatelů. Cílem projektu je ukázat hodnotu a kvalitu lokálních značek.

 

Local Event seznamuje veřejnost s komunitou lidí z oblasti módního designu, estetické dermatologie, kosmetických studií a nejrůznějších forem obchodu i služeb. Je dále prostorem pro navazování zajímavých kontaktů.

Večer začal módní přehlídkou butiku s dámskou módou Roca Blanca, jenž úspěšně vede a vlastní Dominika Žochová. Jako další měl přehlídku butik s dámskou módou Milly, tento je spolu s klinikou Neo Beauty Clinic pořadatelem Local Eventu. Prostor pro prezentaci zde dostal také nový instragramový e - shopMeraki, který nabízí výrazné dámské kousky, mezi nimiž nechybí žensky tvarované mini šaty, sukně pestrých střihů a materiálů, aj. Svoji tvorbu prezentovala rovněž módní návrhářka Sandra Švédová, pro niž jsou typické elegantní společenské šaty, ale i malířka a módní návrhářka Alena Ciková.Hosté mohli také zhlédnout přehlídku luxusní sportovní módy pro ženy od firmy Skimax. Jednu z dalších přehlídek měl butik Flamingo. Mezi modelkami se objevila i Monika Leová. Užít si atmosféru plnou elegance a designu přišel také KarlosVémola, zápasník MMA, jenž fandí vedle sportovní módě rovněž eleganci a kvalitním materiálům, oblíbil si obleky firmy Bernhardt.

sf, foto: Lukáš Navara

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly