Expo riva 2020


Z džungle na divoký západ 

foto 1.jpg

Kolekce Smashed Lemon pro podzim a zimu 2020 v sobě přináší materiálovou, vzorovou i barevnou škálu od džungle až po divoký západ.

 

Zelená jako základ přírody se objevuje v různých střizích, provedeních a odstínech od temně zelené přes petrolejovou až po svěží zelenou. Potisky květin střídají vzory divočiny. Minulou sezónu v kolekci vládli lvi a gepardi, nyní vévodí zebří a hadí vzory.

Do barevného kontrastu se v kolekci podzim/zima 2020 dostává fuchsiová, sytě červená, bordová i korálová v podobě květinového potisku nebo v geometrických vzorech zakomponovaných do šatů a svetrů. Volné střihy a košilové šaty jsou pro tuto sezónu rozhodně tou správnou volbou. Nezapomínejte začlenit barvy a kontrast do svého šatníku a zpestřete den nejen sobě, ale i vašemu okolí.

Geometrii jako soulad a maximální disciplínu v outfitu doprovázejí propracované střihy a příjemné materiály. Pruhy a puntíky výborně ladí s basic kousky, které jsou nutností každého šatníku.

Z džungle se pomalu, ale jistě značka Smashed Lemon posouvá na divoký západ. Odstíny dřeva, okrové a zemité tóny neúprosné stepi i svěží bujaré tóny přírody je to, co bude udávat trend.

Materiály jako manšestr, design broušené kůže, lehký flanel i kovbojské motivy jasně patří k příchuti westernu. Soudobou kvalitu i pocit lehkosti podpoří kvalitní či organická bavlna i moderní syntetické materiály, které podtrhnou neobvyklé vzory i zaběhlá témata.

Pokud nemáte chuť na barevné a výrazné kombinace klidně zvolte "anglickou klasiku". Krémová, šedá, černá a bílá tvoří základ šatníku. Vyzkoušejte sílu kalhotových kostýmů a vyberte si z pestré nabídky kabátů s prodlouženou délkou, áčkovým či rovným střihem.


10,.jpg9..jpg8..jpg7..jpg6,.jpg1..jpg2,.jpg3..jpg4.jpg5..jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly