Flash


Z džungle na divoký západ 

0.tif

Kolekce Smashed Lemon pro podzim a zimu 2020 v sobě přináší materiálovou, vzorovou i barevnou škálu od džungle až po divoký západ.

 

Zelená jako základ přírody se objevuje v různých střizích, provedeních a odstínech od temně zelené přes petrolejovou až po svěží zelenou. Potisky květin střídají vzory divočiny. Minulou sezónu v kolekci vládli lvi a gepardi, nyní vévodí zebří a hadí vzory.

Do barevného kontrastu se v kolekci podzim/zima 2020 dostává fuchsiová, sytě červená, bordová i korálová v podobě květinového potisku nebo v geometrických vzorech zakomponovaných do šatů a svetrů. Volné střihy a košilové šaty jsou pro tuto sezónu rozhodně tou správnou volbou. Nezapomínejte začlenit barvy a kontrast do svého šatníku a zpestřete den nejen sobě, ale i vašemu okolí.

Geometrii jako soulad a maximální disciplínu v outfitu doprovázejí propracované střihy a příjemné materiály. Pruhy a puntíky výborně ladí s basic kousky, které jsou nutností každého šatníku.

Z džungle se pomalu, ale jistě značka Smashed Lemon posouvá na divoký západ. Odstíny dřeva, okrové a zemité tóny neúprosné stepi i svěží bujaré tóny přírody je to, co bude udávat trend.

Materiály jako manšestr, design broušené kůže, lehký flanel i kovbojské motivy jasně patří k příchuti westernu. Soudobou kvalitu i pocit lehkosti podpoří kvalitní či organická bavlna i moderní syntetické materiály, které podtrhnou neobvyklé vzory i zaběhlá témata.

Pokud nemáte chuť na barevné a výrazné kombinace klidně zvolte "anglickou klasiku". Krémová, šedá, černá a bílá tvoří základ šatníku. Vyzkoušejte sílu kalhotových kostýmů a vyberte si z pestré nabídky kabátů s prodlouženou délkou, áčkovým či rovným střihem.

Kobaltová barva nabudí pocity klidu, míru, rozvahy pro lidskou duši a nabídne útočiště, porozumění a sebepozorování. Má také pomáhat s koncentrací, což je v době stále vyvinutějších technologií pořádně těžké. Podle odborníků je tato barva elegantní ve své jednoduchosti, má být stabilním základem při překročení prahu další éry, která přichází s novou dekádou. Kobaltovou modř v podání Smashed Lemon najdeme nejen v klasických jednoduchých střizích z jemného úpletu, padnoucích šatů, ale i kabátech a kardiganech.
Móda je zábava a je v ní skrytá neutichající touha experimentovat a kombinovat. Vystupte z davu a vydejte se po dobrodružných cestách na divoký západ nebo do džungle, která bují životem. Za garanta úspěšné a báječné cesty plné pestré škály barev, vzorů a potisků se rozhodně vyplatí vybrat značku Smashed Lemon.

<<1>>

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly