Expo riva 2020


STYL a KABO nově se speciálním projektem Fashion2days 

avenir-jana-koperova-jgz_2717-edit-n2.jpg

Od 22. do 24. srpna 2020 se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník kontraktačních veletrhů STYL a KABO. Na návštěvníky tak opět čeká přehlídka aktuálních kolekcí oděvů, obuvi a módních doplňků. V pavilonu P se bude prezentovat téměř 400, a to nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska a Německa.

 

 

STYL a KABO - ideální místo pro obchodní setkání

Veletrhy STYL a KABO se pyšní svou dlouholetou tradicí. Zájem firem o účast na letošním ročníku potvrzuje, že i přes neobvyklou současnou situaci je pro ně důležité osobně uzavírat objednávky a potkat se se svými obchodními partnery. Jsme rádi, že veletrhy STYL a KABO zůstávají pro vystavovatele i nadále ideálním místem pro jejich obchodní setkání. Aktuální seznam všech značek naleznete na webových stránkách veletrhů. Většina z našich návštěvníků je majiteli STYL a KABO Klubových karet, které umožňují jejich majiteli a 1 doprovodné osobě vstup na veletrhy módy zdarma bezplatné parkování přímo před pavilonem P. Platnost vydaných Klubových karet skončila v únoru 2020, a proto je nutné si karty při příchodu na pokladně v pavilonu P bezplatně vyměnit za nové s platností do srpna 2022. Karty jsou vydávány na jméno konkrétní osoby a jsou nepřenosné.

 

Fashion2days - novinka na veletrzích STYL a KABO

Novinkou doprovodného programu letošních veletrhů módy bude přímo v pavilonu P v oddělené části speciální projekt Fashion2days - dvoudenní módní událost (sobota a neděle), na které nebude chybět spousta módních přehlídek kolekcí českých návrhářů, módních značek a vystavovatelů. Prostor bude doplněn stánky návrhářů s aktuálními kolekcemi, které bude možné na místě i zakoupit nebo objednat. Fashion2days, jehož organizátorem jsou Veletrhy Brno, bude přístupný jak B2B návštěvníkům STYL a KABO na základě Klubové karty, tak i laické veřejnosti za symbolické vstupné 150,- Kč/osobu. Cílem projektu je podpora módního byznysu, po delší době výraznější zviditelnění módních návrhářů a značek široké veřejnosti.

Celý víkend budou v hale P - v oddělené části pavilonu - probíhat módní přehlídky jednotlivých firem - např. firem Moděva, E.daniely, Ateliér Donát, Level - Pro, Sanu Babu, Tramontana a další. Součástí víkendové akce budou také módní show našich předních českých designerů Ivety Řádkové, Pavla Jevuly, Petra Kaloudy, Lukáše Kellnera, Lukáše Hanáka nebo návrhářské dvojice Alešbáry! Nebude chybět přehlídka studentů Střední školy designu a módy Prostějov (SSDAM). A to vše za dodržování stanovených hygienických podmínek nařízených vládou ČR.

 

  • Aktuální informace jsou průběžně zveřejňovány na www.styl.eu.
  •  

     

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly