Expo riva 2020


Firmy uzavřely množství objednávek na módní kolekce 

495X742__zz-5y8a5548.jpg

Obchodní dny STYL a KABO proběhly na brněnském výstavišti od 22. do 24. srpna 2020. STYL a KABO zůstávají nejdůležitější B2B kontraktační událostí v módní branži a to i přes veškerá současná omezení. Nově se s obchodními dny konal také projekt Fashion2days, který byl určen i laické veřejnosti a na němž bylo možné seznámit se s kolekcemi českých návrhářů a firem. Na výstavišti se představily kolekce téměř 400 módních značek od 120 vystavovatelů z 6 zemí.

Přestože se Obchodní dny STYL a KABO konaly ve stínu bezpečnostních opatření a obecné obavy z potenciální nákazy, ukázaly nutnost existence obchodní platformy pro firmy a nákupčí. Vystavovatelé i návštěvníci uvítali možnost potkat se osobně jak se svými obchodními partnery, tak s kolegy z oboru. V současné době se akce tohoto typu téměř nikde nekonají, takže to byla pro všechny vítaná příležitost, jak si navzájem sdělit zkušenosti s překonáním krizového období a nabídnout své starší i nové kolekce obchodním partnerům. Atmosféra i průběh obchodních dnů svědčily o tom, že business v módní branži se postupně vrací k původním hodnotám.  

 

Obchodní dny STYL a KABO byly z pohledu vystavovatelů velmi úspěšné

Podle ohlasů značné části vystavovatelů byly obchodní dny velmi úspěšné. I přes nižší očekávanou návštěvnost vystavovatelé získali množství objednávek i kontaktů, což bylo dáno hlavně tím, že díky koronavirovým opatřením přišli návštěvníci, kteří přišli objednávat a ubyli ti návštěvníci, kteří chodili sledovat vývoj oboru. Za organizátory můžeme konstatovat, že se obchodní dny povedly. Zveme Vás na další ročník v tradičním únorovém termínu. 

Další Obchodní dny STYL a KABO se uskuteční

20. až 22. února 2021.

kabo.jpgstyl..jpgstyl.jpgstyl..jpgkabo..jpgstyl...jpgstyl....jpg

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly