styl 2021


Veletrhy STYL a KABO nabídnou prezentaci 250 značek 

GREY 1.jpg

Nové kolekce na nadcházející sezónu si vyberou obchodníci už od 21. do 23. srpna na brněnském výstavišti, kde se v pavilonu P uskuteční 57. ročník veletrhů STYL a KABO. Nákupčí čeká nabídka dámské, pánské i dětské módy. Chybět nebudou ani boty či doplňky. To vše od stovky vystavovatelů, kteří přivezou kolekce téměř 250 značek.

 

 

Kromě stálých vystavovatelů, se mohou návštěvníci těšit i na řadu nováčků. „Jsme velice rádi, že se firmy stále více věnují tématům udržitelnosti a pracují s novými materiály. Také tyto kolekce, které dbají na životní prostředí, uvidí lidé v pavilonu P," řekla mluvčí veletrhů STYL a KABO Dita Brančíková.

 

STYL - od originálních českých modelů po dovozce top značek

 

Veletrh STYL bude tradičně výkladní skříní úspěšných českých i zahraničních firem. Originální design představí český výrobce dámské módy Jopess, který je na trhu už 20 let. Vystavovat bude i tuzemská rodinná firma Leder Pellicce, která se stala od roku 1993 jedním z největších dodavatelů značkové dámské konfekce.

Další stálice, oděvní družstvo Moděva založené v roce 1931 v Brodku u Konic, nabídne kvalitní dámskou a pánskou konfekci. Módní doplňky představí firma Personality! Půjde jak o kvalitní zboží od předních italských výrobců, tak o luxusní české ručně vyráběné čepice a klobouky. Nebude chybět forma s bohatou historií Jitex Comfort z jihočeského Písku.

Pletenou módu představí společnost Hegler Fashion, která je na trhu již více než 50 let.  Axel Accessories nabídne elegantní a cenově dostupné dámské módní oděvy a doplňky, PM STYL přiveze do Brna módní značky dámského oblečení z celé Evropy. Společnost Casamoda, jež se dříve specializovala výhradně na košile, rozšířila svůj sortiment o kvalitní lifestylovou módu a ženy středního věku jistě uvítají kolekce exkluzivní značkové italské a francouzské elegantní módy od Coll fashion.

 

KABO - boty s novým designem i revolučními materiály

 

S nepřeberným množstvím dámské obuvi s moderním designem, vysokým standardem kvality a jedinečnými materiály se představí tradičně firma Tamaris. Trendové, pohodlné a funkční modely pro každou příležitost přiveze populární značka s. Oliver. Obuv pro celou rodinu jak do práce, tak na volnočasové aktivity nabídne Marco Tozzi.  

Modely sportovnějšího střihu představí Jana Shoes, která si zakládá na udržitelnosti, kdy na podšívky používá až 50 procent recyklovatelných materiálů! Společnost Caprice představila loni na veletrhu nový unikátní patent Blue Soft, k němuž letos dodává speciální design, barvy a stylové detaily.

Rakouská společnost Legero uvede sortiment dámské obuvi a zdravé dětské obuvi Superfit s nadčasovým designem s důrazem na kvalitu a pohodlnost, rumunská velkoobchodní firma Otter Distribution bude prezentovat několik známých obuvních značek, které zastupuje na českém trhu. Vlastní peněženky a kabelky přiveze společnost Anekta, která bude na výstavišti s celým sortimentem kožené galanterie. Nové kabelky a tašky vyznačující se precizním zpracováním a vstřícností k potřebám svých klientů představí firma JUNI Export.

 

Móda z celé Evropy

 

Výčet přihlášených firem a jejich kolekcí je ovšem daleko větší. Nové i současné kolekce bude po celé tři dny na výstavišti prezentovat např. polská rodinná firma B. Smoleň - WIBS nebo taktéž polská firma Z.P.H.U Marika. Lidé se mohou těšit i na svěží dámské kolekce od bulharské značky Iltokoni, dále pak V+J, Salamander, Konsorcium T+M, Pennybelts, Bagind company, Geneze, Aza, DOPPLER CZ, SANU BABU, Svaz výrobců skla a bižuterie, Lerch bižuterie, Nickel Sportswear, Texart, Chiara, Anfen, Ravanni, Lamido, Wadima. Ze Slovenska se přihlásily firmy Protetika, Roala, Peter Močary, Praktik Moda, Orvako, R. Krajčí a také nebude chybět Slovenská obchodná a priemyselná komora Trenčín!

 

Zájem vystavovatelů jasně dokazuje, že jim veletrhy v době pandemie chyběly. „V České republice není podobná akce, na které by se mohli nákupčí seznámit s kolekcemi tolika značek na jednom místě. Na veletrzích navíc panuje přátelská a obchodní atmosféra a všichni už se těší na osobní kontakt, který všem velice chyběl," informovala ředitelka projektu Gabriela Císařová.

 

Veletrhy jsou určeny pouze B2B zákazníkům. Vstup na ně zajišťuje Klubová karta STYL a KABO, o kterou si mohou lidé požádat na webu www.styl.eu. Tam také najdou více informací.

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly