Expo riva 2020


Veľtrhy Mode City a Interfilière – už len v Paríži 

Francúzske veľtrhy Lyon Mode City a Interfilière Lyon vždy patrili medzi významné udalosti vo svete plážovej módy a spodnej bielizne. Po takmer 20 rokoch sa presúvajú z Lyonu do hlavného mesta Francúzska. Najbližšie veľtrhy plážovej módy a letnej spodnej bielizne MODE CITY a  INTERFILIERE sa uskutočnia 6. až  8. septembra 2008 v Porte de Versailles v Paríži.

Organizátor EUROVET sa pre Paríž rozhodol najmä na žiadosť vačšiny módnych spoločností. O budúcnosti veľtrhov má jasnú predstavu - chce ich neustále modernizovať a zamerať sa na nové oblasti sveta módy. Premiestnenie tak bude istým obohatením. Môžeme očakávať teda „farebnejšie", dynamickejšie podujatie. September ponúkne vystavovateľom i návštevníkom nové výhody, možnosti vrátane komplexného prehľadu trendov na leto 2009. Zelenú dostane aj kreativita mladých módnych tvorcov, nové látky, nové technológie a fóra.

Sport Achat, veľtrh venovený outdoorovému oblečeniu a horskej výbave, zostáva aj naďalej v Lyone a uskutoční sa 7. až  9. septembra 2008.

 

Spracovala MaJe

Zdroj Interfilière

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly