Expo riva 2020


„Divoká” kolekcia spodnej bielizne na jeseň 2008 

Robin Antinová, zakladateľka populárnej skupiny The Pussycat Dolls, navrhla kolekciu spodnej bielizne na jeseň 2008. Jej marcová módna šou uzatvorila L.A. fashion week v kalifornskom Culver City. Línia spodnej bielizne bola taká výstredná a sexy ako samotná skupina Pussycat Dolls. Modelkami na mólach boli aj členky skupiny.

Kolekcia Robin Antinovej je veľmi ženská, sexy, neobyčajná a pritom glamour. Bielizeň Robin navrhla prevažne v nápadných krikľavých farbách, akými sú žltá či červená a rovnako nápadný bol aj mejkap. Stužky, mašličky, nápadité lemovania a leopardie  vzory neboli na prehliadke výnimkou. Módnu líniu odborníci označili za inovatívnu a ocenili odvážne kombinácie vzorov i farieb. Robin Antinová je 47-ročná uznávaná americká choreografka a režisérka videoklipov. V roku 1995 založila tanečnú dievčenskú skupinu The Pussycat Dolls, ktorá sa v roku 2003 zmenila na hudobnú skupinu a neskôr sa preslávila po celom svete hitom Don't Cha.   

 

MaJe

Zdroj net

Zdroj foto www.zimbio.com

  418.jpgrobin_antin_lingerie_collection.jpg24414003.jpgPussycatDollsbyRobinAntin2.jpgrobin_antin_show_01.jpgrobin_antin_show_03.jpgrobin_antin_show_06.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly