Expo riva 2020


Zvláštne pokyny 

Nenamáčať! Nesušiť na priamom slnku! To sú pokyny pre spotrebiteľa, ktorými by sa mal riadiť, ak chce úžitkové vlastnosti výrobku zachovať, resp. ak chce predísť poškodeniu tovaru. Nuž, čo ale spraviť, ak takéto pokyny nájdete na novokúpených plavkáchJe skutočne neuveriteľné, že tovar maďarskej značky s takýmito pokynmi ponúka v bratislavských nákupných centrách značková predajňa. Spotrebiteľka, ktorá nám plavky zaslala, ich použila zatiaľ iba jedenkrát a pokyny ignorovala.

A čo na pokyny hovorí samotný distribútor? „Je nám veľmi ľúto, že pokyny uvedené na našich plavkách spôsobili takéto nedorozumenie. Produkt je samozrejme vhodný na kúpanie a opaľovanie a uvedené pokyny sa týkajú údržby plaviek po ich použití na pláži alebo bazéne," uvádza András Hegedüs zo spoločnosti Budmill a dodáva: „ Je pre nás veľmi dôležitá spokojnosť zákazníka a samozrejme za chyby materiálu, prípadne za akékoľvek iné nedostatky na našich produktoch plne zodpovedáme my."

Spolu so spotrebiteľkou veríme, že jej plavky splnia funkciu, na ktorú sú určené a vydržia aspoň dvojtýždňovú dovolenku pri mori. Samozrejme, nie v batožine, ale aktívne - vo vode a na slnku, ako sa na správne plavky patrí. 

 

Sich

Foto dv

 P1060220_resize.JPGP1060226_resize.JPG

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly