Expo riva 2020


Prípravy na Fashion Access sú v plnom prúde 

Minulý veľtrh Fashion Access sa stretol s veľkým úspechom. V priebehu troch marcových dní ho stihlo navštíviť viac ako 14 000 návštevníkov. Prípravy na tento  najväčší ázijský veľtrh kabeliek, obuvi, cestovnej batožiny a kože sú opäť v plnom prúde. Ďalšie podujatie je naplánované na 2. až 4. október 2008. Uskutoční sa  priamo v srdci hongkonského obchodu a zábavy, vo Wan Chai, Hong Kong Convention & Exhibition Centre. Slogan veľtrhu nadväzuje na ten predchádzajúci a znie: Poďme, leto 2009!

Trendy hýbu módnym svetom. Spoznať ich a zorientovať sa v nich vám pomôže práve veľtrh Fashion Access. Návštevníci uvidia nespočetné množstvo kabeliek, obuvi, cestovných batožín, koženého tovaru a samozrejme módnych doplnkovZóna "Eco-Luxury" poteší všetkých priateľov ekologických materiálov, ktorí uprednostňujú produkty nezaťažujúce životné prostredie našej planéty. K dispozícii budú kabelky a doplnky vyrobené z prírodných látok, biologicky rozložiteľných a recyklovateľných materiálov, ale aj jedinečných ručne vyrábaných tovarov. Téma ekológie bude predmetom mnohých rozhovorov a seminárov. 

Marcový veľtrh si pochvaľovali najmä Brazílčania. Získali mnoho objednávok. Preto sa  Brazília aj tentoraz chytila šance a svoju plochu na októbrovom veľtrhu dokonca zdvojnásobí. Vystavovatelia boli ohromení počtom návštevníkov, ktorí navštívili ich stánky. Mnohých potešil aj fakt, že zaznamenali značný nárast obchodníkov z Japonska, a to až o 20 % viac oproti minulého roku. Okrem Japonska tieto veľtrhy obľubujú návštevníci z Austrálie, Filipín, Taiwanu, Malajzie, Indonézie, Maďarska, Grécka, Indie, Singapuru, Francúzska,  samozrejme z Číny, ale aj z ďalších kútov sveta.

Fashion Access je jednoducho jednou z tých udalostí, ktoré sú takmer povinnosťou pre vystavovateľov i kupujúcich, ktorí chcú byť vo svete módy aspoň o krok vpred.

MaJe

Zdroj FA

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly