Expo riva 2020


GDS nový od základu 

Nebudeme preháňať, ak povieme, že v Düsseldorfe sa 12. - 14. septembra bude konať nový  veľtrh GDS. Obuvnícky a kožiarsky veľtrh sa nielenže presťahoval do iných hál, ale zmenil aj dizajn na modernejší a bude mať vypracovanú novú vnútornú architektúru hál s cieľom dosiahnuť jasnejšiu orientáciu. Kožiarsky veľtrh  GLS bude tentoraz integrovaný do GDS.

Z dôvodov takýchto zásadných zmien môžeme tvrdiť, že ide o nový veľtrh. Organizátor je presvedčený, že takto dosiahne symbiózu prezentácie topánok a doplnkov. Nová bude aj vizuálna stránka pavilónov, v ktorých  bude mať usporiadanie vystavovateľov celkom inú logiku.

GDS dostane priestor v pavilónoch 1 až 7. V PAVILÓNE 8 bude umiestnený Global Shoes s vystavovateľmi ponúkajúcimi veľké objemy odberov tovaru. Tentoraz sa začne na žiadosť vystavovateľov s jednodňovým predstihom pre GDS, to znamená, že potrvá od 11. 9. do 13. 9. 2008.

PAVILÓN 7 - bAgCCES - samostatný tematický svet kabeliek a doplnkov. V špeciálne vyvinutej koncepcii riešení predajní budú tipy na atraktívnejší predaj. Sekcia shop & deco sprostredkuje návštevníkom vizuálny zážitok.

PAVILÓN 7a -  kidwalk prichýli pod svoju strechu vystavovateľov značiek detskej obuvi.

PAVILÓN 6 - essential je vyhradený pre nemecké a európske značky, pre módnu a konzumnú oblasť s nárokmi na komfort a kvalitu.

V PAVILÓNE  5 - superior sa bude prezentovať nenútená a športová obuv v strednej cenovej kategórii.

PAVILÓN 4 prichýli upper style s kvalitnými značkami prezentujúcimi aktuálne módne trendy. Segment prime square je pre renomované značky najvyššej kvality s vynikajúcim remeselným spracovaním, ušľachtilými materiálmi a perfektnými dokončovacími prácami. V segmente ThePulse predvedú v otvorených vitrínach mladí aj vyhľadávaní módni návrhári svoju kreativitu.

O PAVILÓN 3 sa budú deliť segmenty urban fresh s populárnymi lifestylovými mestskými značkami, ďalej urban active so športovými kolekciami spájajúcimi vlastnosti high tech, funkčnosť, komfort a dizajn a design attac, v ktorom bude pestrá zmes lifestylových kolekcií.

A nakoniec o  PAVILÓN 1 sa budú deliť urban authentic, ktorého mottom je „Trend je tradícia" a kde budú umiestnené kultové tradičné značky udávajúce módne trendy. V priestore urban spirit sa budú prezentovať kolekcie, ktorých základnou filozofiou je súlad s prírodou.

 

Odporúčame zaregistrovať sa on line cez www.gds-online.com a zakúpiť si vstupenky v takmer  polovičnej cene oproti vstupenkám zakúpeným na mieste. Vstupenka zároveň slúži ako voľný lístok na mestskú aj niektorú prímestskú hromadnú dopravu. GDS patrí medzi najvýznamnejšie obuvnícke veľtrhy v Európe a jeho zaujímavosťou je, že je tretím veľtrhom tohto druhu s najväčšou japonskou návštevnosťou. Ďalšie informácie poskytne Marie Horáková zo zastúpenia pre ČR a SR, tel. 00420 541 152 533, e-mail: mhorakova@bvv.cz.  

 

Spracovala Darina Vitteková

Fair_15.jpgFair_20.jpgFair_27.jpgFair_29.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly