Expo riva 2020


Spodná bielizeň podľa Stelly McCartney 

Módne impérium návrhárky Stelly McCartney sa aj naďalej rozrastá. Pod jej značkou už netreba hľadať len oblečenie, okuliare, kabelky, parfémy či kozmetiku. Najnovšie táto 36-ročná dcéra Paula McCartneyho zaznamenala úspech aj so svojou kolekciou dámskej spodnej bielizne. Kolekcia vznikla v spolupráci s firmou Bendon. V predaji je od začiatku roku 2008 a darí sa jej výborne, a to aj napriek vysokým cenám. Stella svojou kolekciou preukázala, že má pre navrhovanie tohto chúlostivého kúska ošatenia naozaj cit. Vie, čo sa ženám páči. Spodná bielizeň je mojou vášňou. Inšpiráciu som zbierala dlhé, dlhé roky," povedala McCartney pre portál WWD.

Aká je teda spodná bielizeň značky Stella McCartney?

Moderná, pohodlná a sexy. Farby sú klasické - ružová, smotanová, modrá, sivá a čierna. Súprava s názvom Poppy Posing je čistá klasika - čierna podprsenka a panty nohavičky. Súprava Eve Giggling je zas akoby vystrihnutá zo 40. rokov. Zaujímavosťou sú však použité materiály. Okrem hodvábu a šifónu je to ekologicky nezávadná, organická bavlna. Ekologický set nesie názov Daisy Dreaminghas. Obsahuje klasické podprsenky i podprsenky s trojuholníkovým zaväzovaním. Nohavičky sú panty, tangá či vo forme bikín, takže dámy majú možnosť bohato kombinovať jednotlivé kúsky.

Bielizeň je aj kvôli špeciálnym bio materiálom pomerne drahá. Stella svojou kolekciou však dokazuje, že aj ekologická spodná bielizeň môže byť krásna, moderná a luxusná.   

 

MaJe

Zdroj net

Foto Stella McCartney 

c9cdfc32-9781-43e6-8432-6c29fe7ab3be.jpgd297deee-b13e-4695-bb9e-0e190cb7b075.jpge8833f53-66f4-4d13-97ac-f68ea9aebf58.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly