Flash
styl august 2019


Brillance fashion talent ´08 

Ts Brillance fashion talent

 

V apríli tohto roku spoločnosť Lifeline vyhlásila súťaž Brillance fashion talent ´08 o najtalentovanejšieho módneho návrhára. Ide o druhé pokračovanie súťažného projektu, prostredníctvom ktorého prináša Schwarzkopf Brillance - generálny partner súťaže - šancu mladým módnym tvorcom z Čiech a Slovenska prezentovať svoju tvorbu pred širokou verejnosťou, ale aj získať hlavnú cenu - realizovať svoju kolekciu vo firme LIFELINE.

Do prvého kola súťaže sa prihlásili mladí módni tvorcovia z Čiech a Slovenska, z ktorých odborná porota vybrala 10 finalistov. Ich nové riešenia a kreatívne nápady budú transformovať do vlastnoručne zhotovených trendových kolekcií vyjadrujúcich ich pohľad na tému tohto ročníka súťaže - Desaťkarátová vášeň. V tomto okamihu sú teda známe mená desiatich  súťažiacich druhého kola a esenciou z toho, čo uvidíme na predvádzacom móle počas finálovej prehliadky, sú ich návrhy a kresby kolekcií uverejnené na webovej stránke www.brillancefashiontalent.sk. Aj tento rok sa do súťaže zapája široká verejnosť, ktorá môže prostredníctvom internetu hlasovať za svojho favorita.

Meno víťaza súťaže Brillance fashion talent ´08 vyhlási porota 23. 10. 2008 v bratislavskom Auparku. Hlasovať budú môcť  aj prítomní návštevníci, pretože práve vďaka nim jeden z finalistov získa cenu diváka.

 

001.jpg002.jpg004.jpg6.jpgModel 1 - Mária Balážová.jpgspolu.jpg

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly