Flash
styl august 2019


Trenčín prinesie módne novinky 

MM_064u.jpg

Začiatok roka patrí už tradične na trenčianskom výstavisku tvorcom, výrobcom a obchodníkom s módou. Od 28. februára sa na dva dni otvoria brány jarnej časti 41. ročníka výstavy módy a odievania TRENČÍN MESTO MÓDY.

Organizátor výstavy vstúpil do roku 2008 s novým obchodným menom - EXPO CENTER, a. s. S touto zmenou súvisia aj zmeny v korporačnej identite. Najvýraznejšou z nich je uvedenie nového loga spoločnosti. EXPO CENTER, a. s., nezačína od „nuly", nesie si so sebou dlho budovanú dôveru svojich klientov a vďaka tomu aj pevné miesto na slovenskom výstavníckom trhu. Zmenou obchodného mena nedochádza k žiadnej zmene majetku spoločnosti, jej orgánov alebo zmluvných vzťahov uzatvorených pred zmenou obchodného mena. Zároveň sa nezmenili ani bankové a kontaktné údaje.

Tohtoročná jarná časť výstavy TRENČÍN MESTO MÓDY ponúkne návštevníkom možnosť kontrahovať najnovšie kolekcie vystavujúcich firiem z dámskej, pánskej i detskej konfekcie, kusového a pleteného textilu, kožených a kožušinových výrobkov a módnych doplnkov, ale aj príležitosť zúčastniť sa odborného sprievodného programu. Ten organizátori pripravujú v úzkej spolupráci s odbornými garantmi výstavy - Ministerstvom hospodárstva SR, Asociáciou textilného a odevného priemyslu, Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou - RK Trenčín a Asociáciou kožušníkov Slovenska (člen IFTF).

K jarnej časti výstavy Trenčín mesto módy patrí už neodmysliteľne súťaž mladých módnych tvorcov ZLATÁ FATIMA junior. Jej 16. ročník sa uskutoční v prvý deň výstavy priamo na trenčianskom výstavisku. Študenti majú opäť príležitosť súťažiť v troch kategóriách. V kategórii Voľná odevná tvorba bola na tento rok vyhlásená téma Druhá šanca - recyklácia odevu. Moje obľúbené školské doplnky je názov témy v kategórii Módne doplnky. Pre kategóriu Konfekčná odevná tvorba bola stanovená téma Školská rovnošata, ktorú si oblečiem rád. Organizátori veria, že tieto témy zaujmú študentov, čo sa prejaví vo vysokom počte prihlásených súťažiacich, ako aj na kreativite predvedených modelov.

Počas výstavy nebudú chýbať ani denné módne prehliadky a Fórum trendov.

www.tmmm.sk

 

Foto Výstavisko TMM

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly