Flash


Pro náročné zákazníky 

Firma Šohajka Strážnice byla založena v roce 1992. Nyní je na českém i slovenském trhu výhradním zástupcem řady německých firem zabývajících se výrobou pánské a dámské konfekce a pleteného ošacení. Obchodním záměrem firmy Šohajka Strážnice je přinášet na trh kvalitní zboží pro náročnější zákazníky.

Mezi významné výrobce ošacení, které firma Šohajka zastupuje, patří Mode Monte Carlo – výrobce vrchního pleteného ošacení pro muže, a Gollehaug – výrobce vrchního pleteného ošacení pro ženy. V současnosti patří tyto firmy ve výrobě a prodeji pleteného pánského a dámského ošacení na evropském trhu k nejvýznamnějším. Tyto značky se řadí do vyššího středního žánru. Je zde spojena ležérní elegance, pohodlí i kvalita. Vše je samozřejmě doplněno o servis a reklamní předměty. Kolekce se prezentují a kontrahují dvakrát ročně na veletrzích i v sídle firmy Šohajka.

Mode Monte Carlo (www.modemontecarlo.com ) je společnost zabývající se výrobou pleteného pánského vrchního ošacení ve vysoké kvalitě. Oslovuje náročného muže při trávení volného času a také v zaměstnání. Odpovídá tomu i název jedné z řady Exclusive line. Oblečení zahrnuje svetry, mikiny, autobundy, polokošile a trička. Kolekce je sladěna do barevných témat, kde se spojuje formální i neformální pánská móda až do velikosti 66.

Klasická i sportovní žena najde v kolekci Gollehaug (www.gollehaug.de ) kompletní nabídku pleteného dámského vrchního ošacení, dále také kalhoty a sukně, které jsou sladěny do barevných témat. Dekorativnost, kvalita a cena se optimálně doplňují. Pletené modely jsou nabízeny až do velikosti 52. Velký důraz je kladen na kvalitu použitých materiálů a finální výrobu, kde je výsledkem módní trend i nadčasové zpracování typické pro tuto značku.

 

Pro více informací prosím kontaktujte firmu ŠOHAJKA,Veselská 742, 696 62 Strážnice

Tel./fax +420 518 334 269

E-mail:sohajka@sohajka.com

 

Denim Crew-049453_eps.jpgHW14.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly