Flash


ISPO ZIMA S NAPLNĚNOU KAPACITOU 

Mnichov, nové výstaviště, 1.-4. února 2009

 

Od 1. do 4. února se opět, již po devětašedesáte, otevřou veletržní brány mezinárodnímu odbornému veletrhu sportovního zboží a módy. Výstavní plocha 17 hal se svými 185 000 m2 v prostorách nového výstaviště je momentálně zcela obsazena.

Také v roce 2009 počítá Messe München GmbH s více než 2000 vystavovateli z přibližně 40 zemí, kteří představí širokému mezinárodnímu publiku nové trendy ve sportovní módě a sportovním zboží. Vysoká účast vystavovatelů, ale také návštěvníků je zajištěna díky přesně zaměřené koncepci veletrhu. Opět se očekává přes 2000 vystavovatelů a Česká republika hlásí rekordní účast 50 vystavovatelů na ploše 1500m2.

Každá společnost usiluje o to, aby navodila svoji specifickou atmosféru. Jednotlivé obory se následovně dělí na board-ISPO (A1-A3), ispovision (A4), ski-ISPO (B3/B5), sportstyle ISPO (B1/B2), performance ISPO (C3/C4) a Sport Source Europe (C1/C2). Outdoor ispo najdeme v halách A5/A6 a B5/B6 na ploše 40 000m2, přístupných východním vchodem.

ISPO ZIMA, vůdčí veletrh sportovního zboží a módy, si dává také za úkol věnovat se odborným tématům a zároveň je přiblížit veřejnosti.Vedle sympozií, workshopů a seminářů zveřejňuje také odborné studie. Nadčasové produkty bývají pravidelně oceněny, například cenou Eco Responsibility Award, přičemž je kladen důraz např. na stálost, ekologii a pod.  

Úspěch veletrhu spočívá také v neustálé snaze zviditelnit nové prvky, trendy a celkový vývoj. Tobias Gröber, manažer veletrhu, je právem velmi spokojen:„Jsme nadšeni počtem přihlášených. Ten je určující  a potvrzuje tak naši koncepci veletrhu."

Bližší informace pro české a slovenské návštěvníky, zlevněné vstupenky či nabídku ubytování najdete na www.expocs.cz .

 

ispo1.jpgispo2.jpgispo5.jpgispo6.jpgispo7.jpgispo8.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly