Flash


Inšpirujte sa výstavou World Boutique 

12.-15. januára 2009, Hongkong

Výstavu popredných svetových značiek módnych návrhárov a značiek HKTDC World Boutique, Hong Kong 2009 (www.hktdc.com/worldboutiquehk ) slávnostne otvoria už 12. januára 2009. Táto štvordenná šou, plná inšpirujúcich módnych prehliadok, podčiarkuje celosvetový význam Hongkongu ako dôležitej zastávky pre firmy, ktoré obchodujú s módou a hľadajú prvotriedne návrhárske kolekcie, značky z celého sveta, produkty životného štýlu alebo módne doplnky. Hongkong udáva tempo vo svete ázijskej i celosvetovej módy.

Tento rok bude výstava už po siedmykrát a ako vždy nebudú na nej chýbať elegantné módne prehliadky, výstavy kolekcií kreatívnych doplnkov, tematické zóny a semináre o otázkach z aktuálneho diania vo svete módy. Doplnená bude o Hongkonskú súťaž mladých návrhárov a Medzinárodnú prehliadku mladých talentov, v ktorých dizajnéri z Hongkongu i zo zahraničia predstavia svoje inšpiratívne návrhy. Ich súťažné modely z kategóriách Móda pre každú príležitosť, Moderné domáce oblečenie a Večerná móda sa predstavia na prehliadkach počas celého trvania výstavy World Boutique.

V roku 2008 sa na výstave prezentovalo viac ako 360 značiek a dizajnérov a navštívilo ju celkove 19 304 návštevníkov z 97 krajín a regiónov sveta. V roku 2009 bude možné zároveň s výstavou HKTDC World Boutique 2009 navštíviť úspešnú výstavu Hong Kong Fashion Week, najväčšiu ázijskú udalosť sveta módy s dlhou tradíciou, ktorá tento rok oslávi štyridsiate výročie.

Pre návštevníkov, ktorí navštívia výstavu po prvýkrát, ponúka organizátorská spoločnosť Hong Kong Trade Development Council (Hongkonská obchodná rada) ako bonus sponzorované ubytovanie vo vybranom luxusnom hoteli po celý čas trvania výstavy. V prípade záujmu kontaktujte pražskú pobočku HKTDC, e-mail: prague.consultant@tdc.org.hk , tel. (+420) 233 323 514.

 

ESA_3232.JPGESA_7584.JPG

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly