Expo riva 2020


Collection Première Moscow 

CPMoscow

Napriek značne nižšiemu počtu návštevníkov (-1800) sa aj veľtrh CPM postavil voči kríze, ako uvádza organizátor, rôznorodosťou ponuky a kvalitou módnych prehliadok. Návštevníci prišli najmä zo zahraničia a odľahlých regiónov Ruska a ich nízky počet sa odôvodňuje hlavne skresaným balíkom na služobné cesty.

Veľký počet 30. odborných prednášok a workshopov, ktoré pripravilo Igedo Company v kooperácii so Zväzom ruských maloobchodníkov (A.P.R.I.M.) bolo treba rozložiť až na 4 dni. Zúčastnilo sa ich až 7000 poslucháčov. „Všetci dôležití níkupcovia prišli do Moskvy, čo vzhľadom na aktuálnu napätú situáciu na trhu nebolo celkom samozrejmé. Ľudia z brnaže využili veľtrh ako informačný a inšpiračný zdroj. Oveľa viac komunikovali medzi sebou ako inokedy. Aj úspešný program seminárov ukázal ako veľká je potreba informovanosti na trhu. Ruský maloobchod je schopný prispôsobiť sa zmeneným podmienkam a vidí aj široké šance do budúcnosti. Z toho usudzujem, že v budúcom roku sa búrka trochu upokojí", mieni predseda predstavenstva Igedo Company Philipp Kronen.

 

 

CPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscowCPMoscow

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly